Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért megy neki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy neki ennyire nehezen az érzelmek kifejezése?

Figyelt kérdés

A barátom nehezen mutatja ki az érzéseit. Tudom hogy a fiúk másképp mutatják. Én sem vagyok egy könnyű eset de mellette teljesen megnyíltam és szavakkal is kimutatom az érzéseim.

Tudom hogy ő másabb és nem is akarom megváltoztatni csak egy kicsit oldani.

Észrevettem ha erzelmesebb dolgok jönnek szóba zavarban lesz, és ezt úgy próbálja leplezni hogy kicsit elvicceli. Az elején ez rosszul esett de most már látom hogy az érzelmek kifejezése számára tényleg nem könnyű.


A minap ölelkezve feküdtünk az ágyon és mondtam neki hogy nagyon fontos számomra és szebbé teszi a napjaimat. Erre zavarában kicsit elnevette magát közben éreztem hogy megremeg a teste. Aztán nagy nehezen de azt mondta hogy ő is így érez. Nem mondott semmi különleges dolgot de mégis erőfeszítésbe telt neki.


A tetteiből érzem hogy fontos vagyok neki. Tettekkel kifejezi. De vajon miért zárkózik el így ha szavakról van szó.


Gyerekkorából fakadhat? (Sok csalódása volt már egyébként.) Hogy lehet ezen kicsit enyhíteni, oldani?


Nem akarom megváltoztatni de én úgy vettem észre hogy ez neki is nehézseg és zavarja is hogy nem tudja magát úgy kifejezni.


Elég türelem és a kedves figyelmes szavak, tettek?


2017. okt. 30. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideje vagytok együtt és hány évesek?

Ha a tettein meglátszik, akkor miért nem éred be ezzel?

2017. okt. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én barátom is ilyen, és mivel már nem is olyan fiatal, én feladtam, hogy egyszer szavakkal is kifejezi az érzéseit. Látom, hogy szeret, ahogy rám néz, hozzám ér, tenyerén hordoz, szex közben, ahogy csókol, és gyakorlatilag minden mozdulatából süt. De kimondani semmit nem szokott. Van akinek nem megy. Attól még lehet, hogy úgy van.
2017. okt. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem ismerjük pszichéjét.

Az számít, hogyan nevelje magát, hogy ne legyen gond.

2017. okt. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
64%
A pasik nagy része érzelmi balf-sz, mert a mai társadalomban ez a menő.. :D
2017. okt. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4 hónapja vagyunk együtt, 24 évesek vagyunk :)


Nem arról van szó hogy nem lenne elég. Én már megbarátkoztam vele hogy ő nem mondja ki, bár fura volt az elején. De az utóbbi időben azt vettem észre hogy mintha ki akarná mondani csak nem megy neki.


Tehát nem erőltetni akarom csak én úgy vettem észre hogy jól esik neki is ha szavakba öntheti az érzéseit csak iszonyú nehezen megy neki.

2017. okt. 30. 09:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Inkább arra fókuszálj, hogy kifejezi-e másképp?

Pl ölelget, puszilgat? Vagy elhalmoz apró ajándékokkal? Ismerd meg a szeretetnyelvét! Te a szavak embere vagy, ő viszont nem, viszont észre kell venned a másik csatornát ahonnan ő próbálja neked kommunikálni a szeretetet. Ismerd meg és fogadd el, tanuld meg azon keresztül becsülni amit kapsz!

2017. okt. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Bújik, ölelget, puszilgat, simogat, ölelkezve alszunk el. Viccelődik, ugrat mindig a hülyeségeivel:D

Hoz nekem csokit sokszor, ha nála vagyunk mindig figyelmes kérdezés nélkül hoz nekem ételt italt. Családi bulikra is elvisz, bemutatott már kb. mindenhol.


Szóval ezek alapja érzem hogy fontos vagyok. Tetteivel mutatja.

2017. okt. 30. 11:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne a szavakat várd tőle, mert kényelmetlenül hat neki, kint van a komfortzónájából és fusztrálttá teszi: "Igyekszem és így is azt érezteti, hogy ez nem elég?!"
2017. okt. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!