Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Inkább a könnyebbik utat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább a könnyebbik utat választotta, mint a szerelmet? Van, hogy valaki azért van mással, mert az kényelmesebb, nem azért mert erősebb érzelmei vannak felé?

Figyelt kérdés

Fontos infó, hogy a férfinak (saját elmondása szerint is), mindig szüksége van valakire, aki szereti, akit átölelhet, megcsókolhat, várja otthon stb stb. Tehát mondhatni kapcsolatfüggő, max 2-3 hét volt amennyit nem töltött kapcslatban 16 éves kora óta. Nagyon tetszettem neki már régóta, szakított a barátnőjével, összejöttünk, rajongott értem, tervezett velem, kiemelte, hogy tetszik neki a bonyolultságom, az intelligenciám és a titokzatosságom, és hogy elvont vagyok. Emelett viszont kisebbségi komplexusa volt, és úgy érezte nem elég jó hozzám. Hirtelen megszakította a kapcsolatot velem, nem igazán magyarázta meg, kitörölt minden közösségi portálról, de határozottan állította, hogy nem haragszik, csak hirtelen elmúltak az érzései, mert fél ettől az egésztől, úgy érzi nem tudna eleget beletenni a kapcsolatba. Viszont rá 2 hétre összejött egy nővel (fiatalabb nálam), akivel régebben szexkapcsolatban voltak. Valamennyite ismerem is a hölgyet, szöges ellentétem kinézetre és belsôre is. Ő köztudottan egy nagyon egyszerű, nem túl okos lány, habár nagyon kedvesnek tűnik, csak meglep, hogy ha értem ennyire oda volt azokért amiket kiemelt, akkor hogyhogy most egy ilyen típusú lányt választ. (Kinézetre nagyon csinos lány, de szintén nem hasonlítunk, pedig e téren is kiemelte a szemem színét, alakom, hajam stb, hogy mennyire tetszik neki.)

Ja és volt már úgy kapcsolata, hogy valakivel csak összejött, de közben másba volt halálosan szerelmes.


24/l 27/f



2022. okt. 20. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem a csaj irányitja es nem ő választ. Valszeg az a csaj ledominál téged.
2022. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Neem, egyáltalán nem domináns a lány. És 100% hogy ameddig mi együtt voltunk addig ők nem beszéltek
2022. okt. 20. 15:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok energiát fektetsz egy szóra sem érdemes pasiba!

Gondolom nem sok időt voltatok együtt, és csak a pofája volt nagy, meg az ígéretei.

2022. okt. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondold túl, hogy hozzád kevésnek érezte magát, pedig téged szeret, de pótlékként összejött egy másik lánnyal.

Nem érdekeled a jelek szerint. Kb te sem. Szédeleg nőtől nőig, kb ennyi a hapsi.

2022. okt. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Több éves kapcsolatai is voltak
2022. okt. 20. 15:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megmondta: elmúltak az érzései. A pasiknál ezt azt jelenti: elmúltak az érzései.
2022. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A pasival azt sem értem minek foglalkozol még ex.. Zárd le vége ennyi..
2022. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak szórakozott, búfelejtőnek jó voltál és ennyi... Még ha szépeket is mondott vagy megjátszotta magát, most láthatod, hogy nem volt őszinte. Amit esetleg érzett, az nem volt tiszta és mély. Nem kár érte.
2022. okt. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!