Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Múlt héten még babát akart és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlt héten még babát akart és közös családot, mostmeg azt mondja, hogy mindig rájön, hogy egyedül kényelmesebb?

Figyelt kérdés

"Mert így legalább nem kell beszámolnom arról senkinek, hogy mikor sz#rtam utoljára"


Ezt a választ kicsit alpárinak 5artom amúgy. 🤣

És az a vicces az egészben, hogy én számon sose kértem. Csak mivel nagyon nehézkesen jöttünk össze, van egy csomó megválaszolatlan kérdésem, amiket már vagy 20-szor fektettem, de alig kapok választ rájuk. Most az én hibám, hogy érdekelnek a miértek? De ezt mondtam neki is.


Aztán ezek után, miután ezt a fenti idézett mondatot kimondta, kb rá 10 percre meg azt mondta

"Majd csinálok neked kisbabát. Még van 4 éved. Az rengeteg idő."


36 vagyok egyébként.


Nektek mi a véleményetek a hozzáállásáról???



2019. szept. 28. 14:17
 1/9 Hellmano ***** válasza:
69%
Én sem igénylem a gyereket 40F, de attól még tudok viselkedni és nem ilyen primitív módon fejezem ki magam, mint a te embered...
2019. szept. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy 2 diplomája van és néha komolyan lefagyok ezektől a megnyilvánulásoktól 🤷
2019. szept. 28. 14:28
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Répaként vonszolja előtted a családalapítást. Igaza van, 4 év tényleg rengeteg idő arra, hogy kényelmesen eléljen melletted, míg nem tervez semmi komolyabb közös dologba belevágni, különösen, hogy fiatalok sem vagytok már. Közben normálisan nem hajlandó a kérdéseidre sem válaszolni, nem avat be a gondolataiba meg a dolgaiba, igazi főnyeremény.


Szerintem lépj tovább, neki nyilván megfelel a mostani helyzet, csak azt kívánja, bár befognád a szád és nem nyaggatnád, és neki nem kéne semmit teljesíteni vagy erősen gondolkodni.

2019. szept. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Én is valami ilyenben voltam 😑😑

Egyik héten még albérletet kerestem neki, utána meg közölte, neki nem megy. De nagyon szeret.

40N

2019. szept. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Sose akart családot, csak most ki is merte mondani.
2019. szept. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szomszéd nője nagyobb mellű effektus, engedd el.
2019. szept. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

"Múlt héten még babát akart és közös családot"


"Majd csinálok neked kisbabát. Még van 4 éved. Az rengeteg idő."


Dehogy akar veled gyereket, közös családot. Amit ő mondott, az ezt jelenti: "Még pár évig hitegetlek, addig legalább kussba vagy, utána meg már úgyis öreg leszel hozzá".

2019. szept. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kamuzik, halogatja, ez az egyik leggázabb dolog, amit egy emberrel csinálni lehet, hogy az értékes éveit elveszik tőle ilyenekkel.
2019. szept. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A fő kérdés szerintem az hogy TE akarsz-e gyereket, vagy le tudsz mondani úgy az anyaságról, hogy életed hátralévő részében nem leszel szomorú és megkeseredett, és nem fog bántani a gondolat, hogy esélyt sem adtál magadnak, és nem lesz ott benned hosszú évekig, évtizedekig a "Mi lett volna, ha ...?', "Miért nem ....?" és társaik.


Szóval ha a helyedben lennék, akkor mielőbb őszintén átgondolnám, hogy mik az ezzel kapcsolatos érzéseim, vágyom-e az anyaságra, és ettől tenném függővé, hogy ki tudja, hány maradék fogamzóképes évemet rádobom-e olyan kapcsolatra, amiben a férfi nem akar gyereket, ráadásul még hiteget is- vagy ha nyersebben akarok fogalmazni, szívat, mint mint a csacsit szoktál a répával.

2019. szept. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!