Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki volt már ilyen helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt már ilyen helyzetben, hogy tudott túllépni? Szerelmes lettem a férjem mellett másba. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
20 éve vagyunk házasok, szeretem a férjem, de ez már nem az a lángolás. 3 éve szerelmes lettem egy másik férfiba, akivel nem történt köztünk semmi, hiszen neki is van családja, felesége. Ez az érzés azóta sem múlt el. Van, hogy hónapokig nem is találkozunk, de aztán amikor mégis (munka miatt), akkor az nagyon felkavar. Úgy érzem ilyenkor, hogy kettészakad a szívem. Nem tudom őt elfelejteni, szeretem. De tudom, hogy soha nem lesz köztünk semmi. El kellene engednem, de nem megy. Másnak hogy sikerült?
2022. okt. 29. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elvaltam.Kaptam hideget meleget. Ilyen olyan szemét voltam. De nem más véleménye által fogom leelni az életem. Egy élet van. Nem lesz esély arra, hogy majd a másik életemben másképp döntenek. Ami van azt ki kell használni, és boldog emberként leelni azt a keveset. Aki meg más véleménye miatt, nem meri meglep i, és őszinten sajnálom. És a megvetést, meg pellengérre állítás is mindig azoktól kaptam, akik egy nagy kaki házasságban élnek, mert ugye ok neglepni nem mertek, és jó volt valakin kiduhongeni magukat.
2022. okt. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Mi 19 éve vagyunk házasok.

Én is érzem már, hogy nem az igazi.

Legbelül tipródom, ha elhagyom a férjem tudom én is, hogy mindenféle ku.va leszek.


De még fiatal vagyok, és azt érzem, hogy az amit érzek a férjem iránt, már nem fog kitartani akár még 20 évig is.

Elhagyni viszont biztos, hogy nem fogom merni..

2022. okt. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem is akarom elhagyni. Tudom, hogy szeretem. De azt is tudom, hogy a másik férfiba szerelmes vagyok. Ezt az érzést kellene elnyomni magamban, mert felőröl.
2022. okt. 29. 13:55
 4/5 anonim válasza:
29%
Jaj te szegény pára.
2022. okt. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nem akarom elhagyni"

Ugorj neki meg egyszer, es onnmagadnak is ezt mondanád?

En átéltem, nem hagytam el a ferjem, lett volna alkalom, de egy gyava voltam, és igazibol azert mert nen volt senki aki akkor mellettem allt volna.

Penzem se volt elég, merszem se.

Azóta is gyakran ramjön a depresszió.

Akkor en is ezt mondtam hogy nem akarom elhagyni, de szivem melyen tudtam hogy nem ez az igazi.

Csak remenykedtem hogy jobb lesz.

Sok ev utan se lett jobb, barmit is próbáltam.


Neked kell tudni mi az ami lehetséges, mi az amit igazán szeretnél.

Ne mas szerint éld az életed

2022. nov. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!