Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért történik velem mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik velem mindig ez, ha alakul valami komolyabb, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden egyes alkalommal, amikor már nem közömbös egy férfi, megváltozom és nem olyan vagyok mint az elején, nem tudom teljesen önmagam adni vagy pedig túl érzelmes és komoly leszek. Az elején, amikor még csak ismerkedünk valakivel, mindig jófej, szexi, cuki, vidám, aranyos és úgy minden vagyok egyben… tudom, hogy valamit meglátnak bennem a férfiak/fiúk és ebbe szeretnek bele, de ez szerintem leginkább abban az időszakban van, amikor még én nem igazán táplálok mély érzéseket irántuk.

A jelenlegi sztori az, hogy megismertem egy férfit és ugyanez volt, igazából nem is akartam tőle semmit az elején, de végül fokozatosan alakulni kezdett bennem valami és onnantól kész, mintha elvágták volna az egészet, már hirtelen máshogy viszonyultam hozzá, valahogy komolyabban vettem az egészet köztünk és ezáltal vett egy fordulatot a dolog. Most nem tudom, hogy attól hogy visszautasítottam az elején, vagy ettől de magába zárkózott kicsit, le is feküdtünk és érzem, hogy ez a hülye szitu van, nem vagyunk közömbösek, de valami blokk mégis van. Én nem tudok ugyanaz a laza lány lenni mint az elején, de leginkább az zavar, hogy nem vagyok olyan önfeledt önmagam mint amikor még először találkoztunk meg alig ismertük egymást, és nem tudom mit tehetnék ez ellen, ha egyszer számít nekem és azt hiszem belé szerettem? Igaz, ő sem pont ugyanúgy viselkedik mint akkor, ő is inkább úgy mint én, ilyen komolyabb meg visszafogottabb. Hiányolom azt a nyíltságot, most csak a bénázás van..

azért az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy szerintem nem is tudnék kapcsolatban pont úgy viselkedni,mint “szingliként” mikor még csak randizunk



2022. nov. 2. 18:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja igen és minél inkább közömbös valaki, annál kedvesebb meg nyíltabb vagyok
2022. nov. 2. 18:45
 2/14 anonim ***** válasza:
6%
Pszichológus!
2022. nov. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit olyan mintha ilyenkor befeszulnel a dologra, azért veszed komolyabban az egészet, mert nem akarod elrontani. Kicsit próbálj meg lazán állni a dologhoz és tudatositsd, hogy az sem baj, ha nem jön ez össze, mert lesz olyan, akivel igen!
2022. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert mar a tiedenek erzed a ferfit , nem szeretned hogy mas elcsapja a kezeid kozul.
2022. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy egyébként kérdező?
2022. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A korod tényleg hasznos lenne a helyzet átlátásához.
2022. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
27 vagyok
2022. nov. 2. 19:14
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Akkor ez már nem a fiatalkori érzelmi csapongás fázisa. Tényleg érdemes lenne egy pszichológus
2022. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom miért pontoztok le, de nem ártana neki pszichológus, ugyanis az érzéseivel és az emberi kapcsolatokkal vannak gondjai.

Biztos adna neki jobb tanácsokat, vagy legalább elmagyarazna hogy mi a baj.

Mit ér azzal, hogy valaki azt írja, hogy ne gorcsoljon rajta, amikor már nem először történik?

Egyáltalán nem is értem, hogy lehetseges 2 fajta személyiség a kapcsolat elején :S


Most meg élvezned kellene kérdezo, hogy együtt vagytok, nem kattogni.

Ha valakinek tetszel úgyis tetszel, persze logikus, hogy a legelején ott az új lehetőség ismerkedni és izgulsz, jobb oldalad akarod mutatni stb.

De most azért hogy el kezdesz valakivel járni nem kéne fordítva éreznéd egyáltalán.

Ez nagyon furcsa...

2022. nov. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

De ez nem azt jelenti, hogy az első teljesen semmibe vész, szerintem ha valaki ki tudná hozni belőlem, akkor nem lenne gond, de mindig megakad ott a kapcsolat, hogy már nincsenek azok az izgalmas témák a világról mint az elején, az a humor, nevetés, jó érzés stb. Most tényleg nem akarom a másikat hibáztatni, de mindig az van hogy utána már nem hozzák ki belőlem azt valahogy…

Amúgy ez milyen személyiség zavar lenne, ha az lenne? Meg mi az, hogy nem működnek az emberi kapcsolataim? Ilyen is vagyok és olyan is szimplán…

2022. nov. 2. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!