Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokáig önként szingliként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokáig önként szingliként élők, nálatok mennyi idő alatt alakul ki, hogy akartok komolyabbat is a partneretektől, amennyiben nem úgy indult a dolog, hogy kapcsolatot kerestek?

Figyelt kérdés

Megismertek valakit, de eleve nem akartok párkapcsolatot, ragaszkodtok a szingliséghez valamilyen okból. Mégis randizni kezdtek kalandból, vagy a szex miatt..., és jó a másikkal, meglep téged is az összhang, hogy sok mindenben nagyon passzoltok. Érzed, hogy különleges ez a dolog köztettek, de azt is tudod, a másiknak több kellene. Feladd az egyedüllétet, amit élvezel? Ez kockázatos. Vagy ragaszkodj hozzá? De tudod, hogy így a másikat elveszíted előbb-utóbb.

Milyen tényezők kellenek ahhoz, és mennyi idő, hogy döntést tudj hozni?


2020. márc. 17. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés.Hasonlóban vagyok.Én a többet szeretnék fél lennék.Ha rajtam múlna én benne lennék kapcsolatban is.Persze ezt nem erőltetem.Azt tudom most, hogy mással nincs és nem lenne ilyen összhang.
2020. márc. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg annyira jól érzem magam a másikkal, nem félek feladni.

Ez csak duma. Eleve nem is kezdenék bele semmibe, ha ennyire fosnék ettől.

Esetleg te vársz valakire, aki ezzel próbál megetetni? Vagy te érzed ezt? Mert ha az utóbbi, még nem a megfelelő ember az.

2020. márc. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az észérvei, amiket felhoz, teljesen el tudom fogadni, sőt igaza van. Az eddigi rossz tapasztalataim ezt igazolják.

Sokat gondolkodtam már korábban is azon, amit írtál, kedves 2-es válaszoló. Hogy etet.... Sosem értettem, ez mire jó, és olyan sokan hivatkoznak erre. Ha abból indulok ki, hogy én soha nem etettem senkit, nem is tudnék, akkor nem értem, hogy tudják ezt mindig mindenkire olyan könnyen ráhúzni. Vagy a férfiak tényleg ilyen hidegek, számítóak és taktikusak egy kapcsolatban?

Amúgy eddig mindig teljesen őszinte volt, inkább elmondott mindig mindent, akkor is, ha nekem rosszul esett, de fontos volt neki ez idáig, hogy korrekt legyen.

2020. márc. 17. 20:41
 4/9 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló, nagyon kíváncsi lennék a történetedre... Ha van kedved, leírnád priviben? Érdekel, mik a hasonlóságok.
2020. márc. 17. 20:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért etet, mert akkor megvan a fix addig is. Sajnos, ebből is látszik hogy ennyit jelentesz neki, így vedd komolyan. Ha szeretne, nem szórakozna veled.

Sajnos, attól, hogy te nem tennéd ezt valakivel, attól mások nem ilyenek... Ő meg nagyon valószínű, hogy veled nem akar kapcsolatot, mert nincs meg minden. Hát, van ilyen. De van még pasi.

Milyen idősek vagytok?

2020. márc. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez igen hamar kiderül, hogy valódi "kifogás" és perpill van-e összeszavarodva...


De ha egy férfi tényleg akar egy nőt, akkor az egyértelmű lesz szerintem.. Nekem is volt egy pasi, akinek évek óta nem volt normális kapcsolata, jól meg volt, de kedvelték is a nők.. Mi is csak úgy indultunk, hogy elvagyunk de nem kell komoly, de a pasi hamar elkezdett az összhangos dolog után másfele tendálni.. Éreztem is néha később többször célozgatott, majd nyíltan is mondogatta..


Mondjuk én meg ironikus módon pont abban nem hittem, hogy egy ilyen pasi komolyan gondolná.. :) De az én minden esetre úgy gondolom, hogy még a legnagyobb szingli típus is lép és nem teher, ha tényleg, és nem csak állítólagosan különlegesnek véli a másikat..

2020. márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az van, kerdezo, hogy ez csak neked kulonleges, o meg max eddig volt "korrekt", ha varat is. Mert o mar reg tudja, hogy veled komoly nem lesz.

Amugy, az ilyeneknel a jo eg tudja, hanyan vannak meg a haremben. Neki nem lesz ez olyan nagy veszteseg. Ha az lenne, nem hezitalna. Hiaba az osszhang, ha erre futja.

2020. márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sose volt ilyen,pedig többnyire önként szingliként élek. Sose akarok kapcsolatot, én mindig egy konkrét embert akarok. Ha vele összejönne,annak nyilván örülnék és nem félnék feladni a szinglilétet. Ha pedig olyan,akar velem valamit, aki nem érdekel, akkor nem is randizom vele, pláne nem szexelek. Minek tennem, ha nem is érdekel? Csak az időmet rabolná. Azt az időt inkább olyasmikkel töltöm, amik miatt szeretek szingli lenni😀 Kalandvágyból nem foglalkoznék senkivel, mert van elég kaland az életemben.
2020. márc. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Ez a hapsi csak szórakozott veled, a fele sem igaz szerintem annak, amit mondott.
2020. márc. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!