Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha fontos lennék neki, kereset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fontos lennék neki, keresett volna? (Fél éves kapcsolat, Veszekedés után)

Figyelt kérdés

Fèl éve vagyunk együtt, időt kért, azt mondta nem érzi már azt a lángolást, időszakosan sok a dolga, nincs most energiája a kapcsolatra.


Nagyon rosszul esett, hogy ennyire kimért és rideg volt, összevesztünk, ő azt mondta, ha szeretném, akkor beszéljünk erről inkább 1-2 hét múlva, amikor kicsit lenyugodtak a dolgok és nincs ilyen sok feladata amibe minden erejét bele kell tennie. Dühömben azt mondtam, hogy nem akarok én már vele soha többé beszélni semmiről, itt zárjuk is le a dolgot. Erre ő még mondta, hogy szerinte azért megpróbálhatnánk, de én újra rávágtam, hogy nincs mit próbálni ezen, ha számára ennyit jelentett a kapcsolatunk. Erre ő azt mondta, hogy ha én ezt így eldöntöttem akkor ő nem tud mit csinálni.


Azóta nem beszéltünk (3 hete)



2022. nov. 14. 23:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem veszett fejsze nyele . :( Te nyíltan kimondtad, hogy ne keressen, vége, és ő meg valószínűleg nem szeretett eléggé, hogy ennek ellenére küzdjön érted. Próbálj meg ráírni, ha gondolod, de semmiképp se könyörögd vissza magad.
2022. nov. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Persze. Csak megkönnyítetted a dolgát azzal, hogy kimondtad, hogy legyen vége. Azért, mert elfoglalt nem kell szakítani, ezt két szerető ember meg tudja beszélni, a szünet csak időhúzás gyávaságból.
2022. nov. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%

Ő meg akarta volna beszélni nyugodtan, te többször is közölted vele, hogy többé nem akarsz vele beszélni és hogy ez akkor részedről ennyi. Akkor szerintem hadd ne ő legyen a hibás, hogy nem keres. :D Ő tiszteletben tartja azt, amit te mondtál, hogy innentől semmit nem akarsz tőle. Lehet, hogy pont azt várja, hogy higgadtan te gondold meg magad és te írj neki.

De az is lehet, hogy a pár hét alatt rájött, hogy nem hiányzol neki, erre jó volt a szünet, és hogy nem szeretné veled folytatni.


Csak egy módon tudhatod meg: ha ráírsz. Tényleg nem visszakönyörögve, csak azért, hogy tisztázzátok, hogy akkor most mi is a helyzet.

2022. nov. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, annyi hozzátartozik, hogy tegnap rámírt, hogy nálam maradt egy cucca, és megérti, ha nem akarok találkozni vele, és megkért, hogy ebben az esetben adjam a haverjának. Mondtam, hogy odaadhatom neki is, de annyi volt az egész, hogy átadtam, ő megkérdezte, hogy vagyok, én is tőle. Nem voltunk egyáltalán bunkók egymással, még egy őszinte mosoly is volt mindkettőnk részéről, de semmit nem kérdezett, pedig azt vártam, hogy ha már személyesen én adom neki a cuccát, akkor beszélünk is.
2022. nov. 15. 00:08
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát így már megint nagyon más a szitu!

Akkor ő végleg szakított veled, ennyi. Ő szünetet kért (hogy csak duma volt-e és szakítani akart vagy valami miatt tényleg szünetre volt szüksége, azt csak ő tudja), te pedig kijelentetted, hogy vége, amit ő nyilván komolyan vett és így neki már nem kellett mondania semmi többet.

De ha már személyesen te adtad át a cuccot, te is felhozhattad volna a témát és beszélhettetek volna, ha akartad volna, nem csak ő képes kommunikációt kezdeményezni ám! :)

2022. nov. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem tisztelné a döntésed, hogy neked eleged lett belőle ezek alapján, akkor értetlen és nyomulós lenne. Ha pedig így megtiszteli a döntésed, és ő ezek alapján lezártnak tekinti a dolgot, akkor rideg és bántó.

Most akkor te valójában azt akarod, hogy szenvedjen és "harcoljon" érted? Az élet nem is egy romantikus lányregény, egy felnőtt nő egy felnőtt ember: joga van a véleményéhez és felelősséget is kell vállalnia érte. Legközelebb majd kevésbé leszel vehemens mással, talán. Vagy kérj tőle bocsánatot, amiért elhamarkodott kijelentéseket tettél, azzal még mentheted a köteléket kettőtök közt. Lehet, hogy ő lengette be az ideiglenes érzelmi eltávolodás lehetőségét, a saját bizonytalansága okán, de te voltál az, aki ezt egy csapásra véglegesítetted.

2022. nov. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Csak úgy éreztem, neki abszolút nem fontos az a beszélgetés, aznap este is már lefeküdt egy másik nővel.
2022. nov. 15. 00:39
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ja, ha ez a helyzet, akkor ennek vége. De tényleg, mivel így be is bizonyította, hogy nem vagy fontos számára annyira, hogy megállja azt, hogy mással lefeküdjön. Sorry, ennek annyi.

2022. nov. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"aznap este is már lefeküdt egy másik nővel."

Jézusom, örülj, hogy szabadultál a r*banctól

2022. nov. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Ja, ha máris mással szexelt akkor érthető miért akarta befejezni.

Hagyd a francba nem jelent ez semmit neki.

2022. nov. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!