Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet ezt jól kezelni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt jól kezelni? Nem akarok vele kapcsolatot, mert már tudjuk hogy nem működik, de szeretem.

Figyelt kérdés
A volt párommal 7 hónapja szakítottunk, mert állandóan veszekedtünk, mert nagyon más a habitusunk, nagyon sok dologban nem értünk egyet. De az intimitás, az ágyban sosem hunyt ki a szenvedély, soha senkivel nem szeretkeztem ilyen jót. Minden szex után azt éreztem hogy ezért mindent megér, aztán összevesztünk, szexeltünk, összevesztünk és mindig így működött. A szakítás után is lefeküdtünk néha, és olyan boldog voltam tőle. Egy más pasival sem élveztem, mert rá gondoltam, és elvileg ő is. Mit csináljak?? 25N

2022. márc. 29. 05:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Neki lett mas? Neked? Ezeket mondtad neki?
2022. márc. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%

A barátság extrákkal/szexkapcsolat nem tud működni?

Összejártok szexelni, de mindenki éli az életét külön, stresszmentesen.

2022. márc. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Neki lett utána egy komolyabb kapcsolta, vagyis ezt mondta egyik alkalommal szex után. Bár az hogy már az első hónapokban megcsalta nem utal túl komoly érzelmekre igaz? Nem én “rántottam be az ágyba magatehetetlenül” hanem ő is igen lelkesnek tűnt. Én mondtam neki hogy próbáljuk meg újra, és a tapasztalat alapján próbáljuk meg jobban, de ő nem akarta. Aztán egyszer kimondta hogy ez volt az utolsó szeretkezésünk, majd utána még egyszer egymásnak estünk, de ő állt le egy idő után.
2022. márc. 29. 06:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy egy kapcsolatban minden más működik, csak a szex nem kielégítő. Úgy látszik, ez fordítva is előfordul.
2022. márc. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Én 31 éves férfi vagyok sportos testalkatú szingli és jómódú családból származó.

Nem értelek kérdező!

Hogyha szákítok a csajjal akkor már nem kell és nem szeretem!

Mindig is ön magam vagyok!

Ezt csak Te tudhatod!

2022. ápr. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 after stroke ***** válasza:
A legtöbb veszekedés a nagy ego következménye. El kellene gondolkodni, mi a fontosabb; hogy neked legyen igazad, vagy hogy megleljétek a lelki békét?
2022. ápr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!