Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még nála esélyem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még nála esélyem, ha egyszer elutasított már?

Figyelt kérdés
Sajnos kapcsolatban voltam még, amikor megtetszett a lány, de akkor már nagyon kihűlt az egész, rá 3 hétre szakítottunk is. Már nagyon megbántam, de kérlek ne arra válaszoljatok, hogy mekkora s*ggfej vagyok , tudom, hogy így volt, de egy esti buliban elkezdtünk táncolni a lánnyal (tudta, hogy van barátnőm). Nagyon jó volt, sokáig táncoltunk egyre érzékibben, mondhatni már mindenünk egymáshoz ért. Mindketten kicsit ittasak voltunk. Beszélgettünk egy kicsit, de csak olyan “haveri” stílusban beszélt velem. Egy kollégiumban lakunk, így együtt mentünk haza, ott is együtt nevetgéltünk még (a szobában), kicsit flörtöltünk is egymással. Én az ágyamban feküdtem, ő mellettem ült, de mondta, hogy lefekszik ő is. Abban a helyzetben már úgy éreztem vagyunk olyan közel egymáshoz, így lassan megöleltem. Ő kicsit elhúzódott, megkérdeztem, hogy itt maradna, esetleg itt aludna-e velem (tényleg nem szexre gondoltam), mert én nagyon jól érzem vele magam, erre kinevetett (nem bunkón), és nagyon határozottan mondta, hogy “nem. Bocsi, de biztos, hogy nem. Inkább aludjunk.” Mindezt nagyon kedvesen mondta, mosolyogva, de nagyon határozottan és nem úgy tűnt mint aki kéreti magát. Jó éjszakát kívánt és elment. Azóta nem beszéltünk erről, és nem igazsn vesz rólam tudomást.

2022. nov. 15. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se kene egy pasi aki ugy akar felszedni hogy van baratnoje.
2022. nov. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos hogy tetszel neki. A visszautasítás pedig annak szólt hogy könnyűvérűnek nézted. És csak a lefekvést utasította vissza. hogy tudomást se vesz rólad az meg azért van mert ilyen közel kerültetek egymáshoz és azóta le se sz..tad. gratulálok.
2022. nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!