Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez nem lesz ciki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem lesz ciki?

Figyelt kérdés
Szóval nőként nem ciki ha kezdeményezem a szexet egy férfinél,első együtt alvásnál? Úgy hogy mindketten vágyunk rá?
2022. nov. 17. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Valakinek bejon ha nem kell strapálnia magát, valakinek meg csökken a szemében a nő egy senkivé.

Embere válogatja.

2022. nov. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mióta kavartok?

Többet akarsz vagy csak ennyit?

Egyébként, ha már egy ideje együtt vagytok akkor szerintem kezdeményezd nyugodtan, az jól tud esni.

2022. nov. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki.


Biztos ő is, csak ha nem bunkó akkor nem fog nyomulni

2022. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Miért kell kezdeményezned, ha cikinek érzed? Nyilván ha ős is szeretné, akkor fog próbálkozni.
2022. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kb majdnem mindegyik férfi ha bejon neki a nő nem bánja, elvégre a szex az szex.

Viszont lehet ennek hátulütője, mert bizony vannak olyan férfiak, hogy bár elfogadjak amit az ezüst tálcán kínálnak neki többre is nézi, mint egy húsdarab.

Ami eléggé unfair, de hát ez van.

Én biztos nem ajánlanám magam, mert ő a férfi és szerintem elveszik az egész varázs.

De ha szerinted belefer hajrá.

Minimum jót d*gsz, maximum tarsadra lelsz :)

2022. nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem az.
2022. nov. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kezdemenyezz, sok ferfi orulne
2022. nov. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem ciki.
2022. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!