Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitől vonzó egy távolságtartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vonzó egy távolságtartó nő egyes pasik számára?

Figyelt kérdés

Most lett elegem mert a kiszemeltem egy ilyen fenti típusú nő után koslat mint kiderült. Én egy vidám és nyitott csaj vagyok, szeretek nevetni és beszélgetni, másokat is megnevettetek. Nem azt mondom, hogy én vagyok a társaság központja mindig de pörgős, dumás csaj vagyok. A kiszemeltemmel egy munkahelyen dolgozunk, gyakran odamegyek hozzá hülyéskedni és úgy éreztem haladunk valamerre, mert folyamatosan vigyorgott, jól érzi magát a közelemben. De most megtudtam, hogy egy másik nő után fut egy jó ideje. Ismerem a nőt, kb egy éve lett vége egy hosszú kapcsolatának és tudom, hogy sok pasi próbálkozott nála de egyszerűen nem értem az okát! Kedves ugyan, de kerüli a feltűnést, visszafogott, tartja a távolságot, kicsit hűvös. A pasik mégis megszólítják, ráadásul nagyon udvariasak vele meg tisztelettudóak (közös ismerősök is), velem meg sokszor átlépnek egy határt és már majdnem sértőek a vicceik. Kérdeztem egy haver srácot, hogy mit esznek rajta? Mert oké szép csaj de nem unalmas jégkirálynő? Azt mondta nem, csak nem mindenkit akar közelebb engedni, meg szerinte nagyon nőies és vonzó, "árad belőle a nőiesség", érettebb, komolyabb, ezt mondta. Meg hogy neki is jó humorérzéke van (??).

Mit tud egy ilyen nő? Ti ismertek ilyet? Hogy tudnék én is ilyen lenni, hogy ne én fussak utánuk hanem ők utánam, ahogy ez a nő után is? Én mindig csak havercsaj maradok.

Én 26 vagyok, a nő 29 éves.



2022. nov. 18. 15:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Csak még egy kérdés: ez a visszafogottság, szinte ridegség hogy-hogy nem riasztó a pasik számára? Eddig javarészt azt olvastam, hogy inkább a nyitottnak tűnő nőknél kezdeményeznek.
2022. nov. 19. 15:43
 12/19 Sunshinedoll ***** válasza:
84%
A rideg meg a visszafogott nem ugyanaz. Az, hogy valaki nem áll le mindenkivel jópofizni, az nem ridegség. Neked lehet annak tűnik, de lehet, a férfiaknak nem, szerintem a ridegség csak a mazochistáknak vonzó :D
2022. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
66%
Sunshinedoll, tetszik amiket irtal. Mert en is pont ilyen gondokkal kuzdok,mint a kerdezo. Az vilagos, hogy a ferfiak szeretnek vadaszni es szeretik a titokzatossagot, de meddig kell ez a jatszma veluk, hogy mindeg erdekes legyel a szamara? Mindeg? En meg mindeg nyitott es oszinte vagyok, kitarulkozok,mert gondolom en is erre vagyok...de biztos nem jol csinaltam, mert mar a harmadik pasit riasztottam el magam mellol, pedig apoltnak es vonzonak tartom magam.... de valamit nem jol csinalok. Tehat meddig menjen ez a jatek?
2022. dec. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is az lehet, hogy mivel ennyire laza vagy, havernak tartanak. De ne játszd meg magad, mert az csak röhejes lesz, ha nem természetesen jön belőled ez a nőiesség. Én amondó vagyok, hogy arany középutat kell megtalálni. Ha túl távolságtartó vagy, akkor amiatt nem mernek lépni, viszont ha van tartásod, de lehet veled hülyülni, akkor nem fognak jégkirálynőnek tartani.
2022. dec. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
48%
Mivel a férfiak igazi öszötne vadász. Ezálltal kihívás az olyan nők, rajtuk keményen dolgozni kell h megpuhuljanak, h zsákmányuk legyen. A könnyen kaphatóak nem kihívás, azok a tutyi mutyi pasinak nevezett valamiknek megfelelő.
2022. dec. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
33%
15. Apukadnak biztis.
2022. dec. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Sunshinedoll ***** válasza:
87%

De egy természetesen visszafogott nőnek ez nem játszma, hanem ő ilyen. Neked nem kell olyannak lenned, csak azért, hogy valaki utánad fusson, az autentikusság szerintem a legfontosabb. Csomó pasinak szimpatikus az, ha valaki közvetlen és barátságos, talán azt a határt érdemes megtalálni, mi az, ami túl sok - nem a pasik miatt, hanem a magad érdekében sem a legjobb, ha mindenkit közel engedsz elsőre.

Eljátszani a hűvösbárónőt miközben nem ilyen vagy csak azért, hogy esetleg a férfiaknak vonzóbb legyél szerintem abszolút nem opció. Nem leszel autentikus, meg hát úgyse lehet ezt a végtelenségig csinálni.

Legyél közvetlen és legyél barátságos, de azért legyen egyértelmű, hogy te nem a havernőjük vagy.

2022. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
87%

Én voltam ilyen a munkahelyeken, meg fősulin mint az a nő. De nem direkt. Egyszerűen full gátlásos voltam, viszont annyira nem, hogy leblokkoljak ha mégis hozzám szóltak. Jó baráti körben nagy dumás vagyok, simán belökök hatalmas poénokat, de ha már baráti körön kívül vagyok akkor inkább szemlélődök. Nem tudok csevegni csak úgy. Furcsa kettősség de így van.


Sok srácnak bejön ez. Hárman konkrétan ki is fejtették, hogy titokzatos vagyok, tudják, hallják hogy jó fej vagyok, de mégsem mutatom meg mindenkinek és elő akarják hozni belőlem, és nőies egy nem harsány nő (pedig, mondom, tudok harsány is lenni és bátor is, simán a levaganyabb ötleteim voltak nem egy barátnői nyaraláson)


Az is igaz, hogy nincs flegma fejem, hanem kedves arcom van. Emiatt nem tűnök lenézőnek.


De nyugi nálam meg a közvetlen, haver csaj happolta el a kiszemeltet, nem is egyszer. Így van ez. Én se bántom a te fajta csajokat, nem lehetünk egyformák. :)

2022. dec. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy szép ennyi.. lehet vicces vagy meg havernak jo azt ennyi.
2023. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!