Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiatal (húszon pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiatal (húszon pár éves) pár együtt lakik, sok közös programjuk van, külföldi utazásokra mennek és már több mint 1 éve együtt vannak akkor valószűnüleg sokáig egymás mellett lesznek?

Figyelt kérdés
2022. nov. 25. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem igaz, hogy nem unod meg feltenni hetente ugyanezeket a kérdéseket...


Mentális beteg vagy?

2022. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez rajtuk múlik.
2022. nov. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én még nem tettem fel ilyen kérdés, egyik barátnőmről van szó amúgy, szerintem sokáig együtt lesznek, de mivel nem vagyok valami rutinos ennek a megítélésében ezért tettem fel.
2022. nov. 25. 21:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérdező mivel nem írtál le semmi konkrétumot így nem lehet rá jobban válaszolni.

Pl tegyük fel ha veszekednek, de utána megbeszelik, hogy mi a gond, mi nem tetszik és javítanak rajta nem elsoprik a szőnyeg alá vagy 2 hétig nem szólnak egymáshoz akkor valószínűbb, hogy kitartanak.

Viszont úgy is van, hogy elmulik a szerelem egyik vagy mindkettő részéről és tok mindegy merre mennyit utaztak.

2022. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet igen, lehet nem. 1 év még nem sok idő.
2022. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat absztrakt dolog, sok minden függvenye, hogy meddig fog tartani


Miért érdekel?

Miért nem éled a saját életed?

2022. nov. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Pletykás vénasszony 😂

Te miért nem a saját dolgoddal foglalkozol?

Ő dolguk meddig tartanak ki egymás mellett :)

Tán irigy vagy rájuk?

2022. nov. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen képlet. A komolytalanul indulóból is lehet hosszú kapcsolat és a jónak ígérkezőből is lehet gané.
2022. nov. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!