Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kimegyek egy éjszakara abba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimegyek egy éjszakara abba a külföldi hotelbe ahol dolgozik mert ez az egyetlen esély hogy újra beszéljünk, tudni fogja hogy csak miatta vagyok ott?

Figyelt kérdés

Interneten ismertuk meg egymast, nagyon osszhangban voltunk de megis "elvaltak utjaink" mert eltunt

Ha keresnem nem reagalna

1000km-re van a hotel ahol dolgozik, o nem tudja hogy tudom hogy melyik hotelben van.

Ki szeretnek menni egy ejszakara, biztos hogy latni fogjuk egymast, mert minden nap dolgozik, es ujra tudnank beszelni..nagyon fontos lett nekem

Kb 200ezerben lenne ez nekem.

Nem tudom vajon tudni fogja e hogy miatta mentem, vagy elfogja e hinni hogy veletlen. Azt mondom majd hogy a barataimmal vagyok nyaralni ott

Meger ennyit egy fiu?


2022. okt. 14. 22:00
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%

Aki ghostol arra rá kell adni a kabátot


Mi van ha másik nő miatt offolt ?

2022. okt. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Akkor kint megtudom , es nem remenykedek tovabb. De ez igy szenvedes
2022. okt. 14. 22:12
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez kicsit pszichotikus a másik félnek. Én is csináltam már hasonlót, a másik nem tudta mire vélni, és úgy megijedt, hogy a rendőrségre akart rohanni, pedig mi se váltunk el rosszul, csak eltűnt egyik napról a másikra. Szerintem ne tedd, mert mi szerelemként éljük meg, a másikra meg a frászt hozod még ha bombajól nézel ki is.
2022. okt. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Pont ettol felek hogy megijed.

De en nem nyomulok majd, csak kerek tole egy italt es ennyi

Onnantol tole fugg, ha meglat akar e velem beszelni

2022. okt. 14. 22:14
 5/43 anonim ***** válasza:
97%

Ha tényleg ott maradsz nyaralni egy ideig, akkor OK, de ennyiből ilyen távra ezt nem tudom elképzelni.

Semmi értelme elverni ennyi pénzt a semmire.

Annak sincs értelme, hogy hazudni mész.

2022. okt. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Ha messzebb lenne eszembe sem jutna ilyen, de annyira kozel van es annyira erzem hogy jo otlet
2022. okt. 14. 22:15
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

1000 km nem a szomszéd lépcsőház.

Minden nap utaznál ennyit?

2022. okt. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

5

Nem a semmire verem el mert tudom ha meglat mindent mashogy fog latni.

Persze hogy hazudnom kell, kulonben orultnek hinne

2022. okt. 14. 22:17
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog miatt biztos jó lehet, magad miatt. Nem javasolnám a másik fél miatt, de ha nem mész mindig azt fogod kérdezni magadtól, hogy mi lett volna ha..
2022. okt. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
99%

Kimenni messzire , valaki után , aki gyakorlatilag lekoptatott, úgy hogy creepy módon megjelensz a munkahelyen , azért mert nem tudod magadban lezàrni - mert te érzed hogy ez jó ötlet


Üdv a gyk-n

2022. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!