Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Összejönnétek külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek külföldivel? Milyen feltételekkel?

Figyelt kérdés

2022. okt. 23. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Az ő országába (innen nyugatra vagy északra) költözünk.
2022. okt. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Európaival igen, ha fehér és judeo-keresztény kultúrkörből származik.
2022. okt. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem arab, akkor igen
2022. okt. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugat-európai vagy észak-amerikai legyen, beszéljen angolul. Ezek után ugyanazokat nézem, mint egy magyar férfi esetében.
2022. okt. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Össze hát mennének a jóba.
2022. okt. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha Magyarországon nőtt fel.
2022. okt. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Volt már külföldi párom, és habár én nagyon jól ismerem és kedvelem a kultúráját és a nyelvét, úgy tapasztaltam, hogy azért vert közénk egy éket, hogy teljesen más közegben nőttünk fel, hogy ő semmilyen módon nem tud kapcsolódni ahhoz, amit magyarul csinálok/olvasok/hallgatok, hogy munka után, amit végig idegen nyelven végzek, ugyanúgy idegen nyelven kell folytatnom mindent. Na meg eldönteni, hogy a jövőben kinek az országába költözzünk, ha az övébe, akkor nehezebb lesz beilleszkednem, ritkán látom a családomat, honvágyam lesz, ha ő jön, akkor ő fogja átélni ugyanezeket, ami miatt sajnálni fogom majd... Vannak emberek, ismerek is csomót, akiknek egyáltalán nem okoz nehézséget egy nemzetközi kapcsolat, de nekem igen.
2022. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Önmagában az, hogy külföldi, nem jelentene problémát, ha beszéljük egymás nyelvét vagy van egy közös nyelv, amit mindketten beszélünk. Viszont ha nagyon eltérő a kultúrája, pl. ázsiai, arab akkor ez nem jöhet szóba.
2022. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Összejöttem. De eleve, nem úgy indult hogy jaj külföldi akkor ráhajtok. Rendezvényen találkoztunk. Nyilván adott volt hogy beszélünk közös nyelvet, illetve európai kultúrából származik. Ezen kívül nyilván ugyanaz játszik szerepet mint egy nem többnemzetiségű párkapcsolatban. Az ő országában élünk, ezért igen, le kellett mondanom bizonyos dolgokról, pl. a családomat ritkábban látom és mindent idegen nyelven kell intézni, de ez számomra nem okoz gondot. Viszont tudok olyat, akinek ez probléma, nyilván joggal, mindenki maga ismeri a határait igazán.
2022. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Megtettem. Nem tudom, milyen feltételekre gondolsz, az volt a szempont nála is, ami bárki másnál lett volna: tetszett, szimpatikusak voltunk egymásnak, sok mindenben egyezünk, kb ennyi. Szerint teljesen jó, hogy mivel nem ugyanott nőttünk fel, van egy csomó különbség, ezek érdekesek, néha persze adódtak ezekből félreértések, sőt, mai napig előfordul, de ezzel nincs baj.
2022. okt. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!