Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondanád a plátói szerelmedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanád a plátói szerelmednek,hogy mit érzel? (Ha tudnád,hogy úgy se lehet semmi)

Figyelt kérdés

Több oka van,hogy csak plátói... és tudom,hogy így is fog maradni. Ha bármi többet akartunk volna már megtörténik.

De viszonzottnak érzem.

Elmondanátokm neki mit éreztek vagy a saját titkotoknak megtartanátok?



2022. nov. 28. 20:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
64%
Kedves10-es! Az én esetemben szingli volt és azóta is az az illető. Azt mondta, hogy ő mindenkivel olyan....
2022. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Miből érzed viszonzottnak?
2022. nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Hát, én fiatalon volt, hogy elmondtam, teljesen “vesztes helyzetben”, csak hogy jobban érezzem magam, hogy kiadtam magamból.

Ma már nem tennék ilyet. :D

2022. nov. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Ismerkedni kell vele.

Nem jo otlet hirtelen elmondani, hogy mit erzel iranta. Gondolj a helyeben, teljesen isneretlenul, randon idoben valaki szerelmet vall. Ezzel elijeszted.

2022. nov. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
83%
Akár én is írhattam volna a kérdést, mert ugyanilyen helyzetben vagyok, Kérdező. Azt kívánom, bárcsak elmondhatnám neki, amit érzek, de sajnos minden körülmény ellenünk van és nem teszem még nehezebbé a dolgot. Pedig úgy érzem én is, hogy hasonlóan érezhet ő is.. persze nem vagyok benne biztos, sosem lehetek. Én is azzal érvelek magamnak, hogy ha tényleg többet akartunk volna egymástól, már lett volna rá alkalom. Tudom milyen, kitartást!
2022. nov. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
66%

Ha tudnám, hogy viszonzott, igen, de sajnos nem tudom.

"Ha bármi többet akartunk volna már megtörténik." Ilyen hülyeséget se hallottam még. A dolgok nem csak úgy megtörténnek velünk, hanem teszünk érte. Ha mindkét fél akar valamit, de egyik se lép, csak balf@szkodnak, akkor persze, hogy nem történik meg. (Ha te vagy a pasi, akkor mondjuk neked kéne.) Dehát eleve ezért született meg a kérdés. Mi a búbánatért mondanád meg, ha nem azért, hogy történjen végre valami? Ha valóban biztos lennél benne, hogy nem lesz semmi belőle akkor eszedbe se jutna megmondani, mivel az egy tuti vesztes helyzet. Csak rosszabbul jöhetnél ki belőle, mint ahogy most vagy, legjobb esetben is ugyanott tartanál, mint most. Annyira meg senki nem hülye, hogy direkt rosszabbat akarjon magának, csak akkor kockáztat, ha lát legalább 1%esélyt jobbra.

2022. nov. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
77%
Elmondanám.
2022. nov. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
47%

Milyen kapcsolatban álltok?

Ismeritek egymást, beszélgető viszonyban vagytok?

Én elmondanám, mert ha meg se próbálod sose derül ki mi lett volna ha.

És mindig jobb azt bánni amit meg tettünk, mint azt amit elszalasztottunk.

Persze meg az is lehet jól végződik. 😊 Sok szerencsét!

2022. nov. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

En mindenkeppen megprobalnam beszelgetni vele, es tudtara adni hogy bejon.

Nem szalasztanam el a helyedben, ha mar ennyire bejon…

2022. nov. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lehet belőle semmi akkor nem mondanám el mert nincs értelme..

De ha valami viszonzást érzel és látod jelét te is hogy érdeklődik irántad akkor érdemes elmondani!

2022. nov. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!