Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondanád a plátói szerelmedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanád a plátói szerelmednek,hogy mit érzel? (Ha tudnád,hogy úgy se lehet semmi)

Figyelt kérdés

Több oka van,hogy csak plátói... és tudom,hogy így is fog maradni. Ha bármi többet akartunk volna már megtörténik.

De viszonzottnak érzem.

Elmondanátokm neki mit éreztek vagy a saját titkotoknak megtartanátok?



2022. nov. 28. 20:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
Elmondanám. Ki tudja, lehet viszonzásra talál
2022. nov. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%

Az általános iskolai osztályfőnököm. Ráadásul elvált, 20+ éve egyedül! Kétszer felvettem vele instán a kapcsolatot, de nem mertem megírni, szerencsére volt más közös téma, így arról beszéltünk, amúgy ügyesen lekoptatott mindig.


Kinek nincs a mai világban plátói szerelme amúgy? Britney Spears-nek én is megmondanám, hogy szeretlek, Britney 20 éve... de hát hol találkozom vele. Neki megmondanám, de az nem ciki, mert nem 2 utcára lakik tőled és milliók szeretik.

2022. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%
Elmondanám.
2022. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%

Nem, én megtartanám magamnak mindegy mi az ok és megpróbálnék mielőbb tovább lépni, de nem gondolom, hogy mindenkinek ez a jó megoldás. Kinek mi segít.

Ha mondjuk házas és azért nem lehet belőle semmi, akkor inkább ne mondd el, de ha olyan az ok, ami miatt nehéz lenne, de azért megoldható a kapcsolat, ha mindketten tesztek érte és úgy érzed, hogy kölcsönös és megérné, akkor mondd el neki. Ha meg pont attól lenne könnyebb elengedni őt, hogy kimondod mit érzek, akkor is jó ötlet lehet.

2022. nov. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%

nagyon szarul is elsülhet.

én elmondtam neki, mert viszonzottnak tudtam be az egészet.

nem hittem, hanem tudtam, nagy különbség.

mivel ő maga írta meg korábban... aztán miután részletesebben beszéltem az érzéseimről, minden korábbi dolgot letagadott, és gázlángozott, próbálta úgy beállítani, h. ezt csak beképzeltem meg itt félreértés történt.


annyi haszna volt, h. megundorodtam tőle, annyira gerinctelennek tartom emiatt, gyávának és hazugnak, aki csak jól szórakozott rajtam korábban.


szval gondold meg, de ha az a cél, h. kiábrándulj belőle, lehet sikerülni fog.

2022. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%
Pont Attól platoi Hogy ő azt sem tudja hogy én létezem, ergo el sem tudom neki mondani, de egyébként elmondanám
2022. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%
Nekem egy alapból vesztes helyzetben (ahol tényleg nem lehet semmi), fontosabb lenne, hogy emelt fővel és tiszta lélekkel tudjak távozni a szituációból, mint az, hogy kiadjam az érzéseimet. Ha lenne remény arra, hogy együtt lehetünk, az illető egyedülálló és biztos lennék benne, hogy viszonzott a dolog, akkor elmondanám, ellenkező esetben csendben megpróbálnék továbblépni.
2022. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%

Egyszer megtettem, mert én is azt hittem, hogy viszonzott, de aztán kiderült, hogy csak félreértettem. De ezt nagyon csúnyán vágra a fejemhez.

Most is van egy plátói "férfi" az életemben, de neki nem mondanám el, mert tanultam az előző hibámból.

2022. nov. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
39%

9

6-os vok. nem biztos ám, h. félreértés volt, lehet, h. a ffi is szerelmes volt beléd, de vmi miatt nem tudott veled összejönni. pl. mert volt családja.


esetemben is megfigyelhető volt, h. a pasi "csúnyán vágta a fejemhez", de neki van nője, akibe gondolom "nagyon szerelmes", ha én képbe kerülhettem.

amiért undorító a viselkedése, mert előtte leírta, h. mit érez irántam és küzd ellene.

2022. nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!