Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondanád a plátói szerelmedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanád a plátói szerelmednek,hogy mit érzel? (Ha tudnád,hogy úgy se lehet semmi)

Figyelt kérdés

Több oka van,hogy csak plátói... és tudom,hogy így is fog maradni. Ha bármi többet akartunk volna már megtörténik.

De viszonzottnak érzem.

Elmondanátokm neki mit éreztek vagy a saját titkotoknak megtartanátok?



2022. nov. 28. 20:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
73%
El hát! Főleg így, hogy úgyse lehet semmi. Nekimegyek a vesztesek nyugalmával. Tudja csak meg. Engem már ez is megnyugtatna, hogy a tudtára mertem adni. Aztán mennék tovább. N
2022. nov. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy döntöttél? Elmondtad neki? Hogyan reagált?
2022. nov. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Nem mondtam el. És nem is tudom,hogy elmondjam-e. Bár itt a válaszok többsége az,hogy mondjam
2022. nov. 29. 21:30
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél egy próbát, hidd el később bánni fogod ha most nem lépsz.
2022. nov. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha ennyire nem erdekelned, akkor nem tettel volna ide kerdest…

Manapsag nők is léphetnek

2022. nov. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Es igen, ne szalaszd el a lehetoseget, ha mar ennyire tetszik…
2022. nov. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne várd meg azt, hogy eluralkodjon rajtad a "mi lett volna, ha..." érzés. Cselekedj, mondd el neki!
2022. nov. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!