Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, volt, hogy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, volt, hogy inkább tudatosan lebeszéltetek egy nőt magatokról, mert házasként úgysem jöhettetek volna össze?

Figyelt kérdés
tehát ha mondjuk házas pasi vagy, de egy másik nővel egymásba szerettek, de nem akarod az asszonyt megcsalni, vagy ott a gyerek, és inkább azt mondod a nőnek, hogy egyáltalán ne pazarolja rád az érzéseit, másnak nagyobb szüksége lehet rá... de közben szerelmes vagy belé, csak így tolod el magadtól, mert tudod, hogy nem lehet semmi.
2022. dec. 1. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mi a motiváció? Nem kell neki a nő, csak ez számít.
2022. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De kéne a nő, más körülmények között.

Pont erről beszélek!

2022. dec. 1. 21:44
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Én meg arról, hogy de ezek a körülmények vannak. :D Aki annyira szerelmes és képes tenni a boldogságáért, az tesz érte. Minden más csak önámítás.
2022. dec. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem fogok magyarázkodni neked, egy noname trollnak. Engedd már meg, hogy a saját életem legjobb ismerője én legyek, és ne te, egy vadidegen károgó, és azt is engedd meg, hogy az élet nem egészen olyan, mint a filmeken, hogy elhárul minden akadály, és biztosan összejönnek.
2022. dec. 1. 21:54
 5/11 anonim ***** válasza:

Azt gondolom mindig a tettek beszélnek.

Mindegy mit mond.

Ha veled akarna lenni veled lenne

Minden más csak ámítás

2022. dec. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mondom én vagyok az, aki vágyna erre a nőre, de nem tudok lépni.


Arra lennék kíváncsi, más járt-e ilyen cipőben.

Ha te nem, akkor nincs értelme hozzászólnod. Eddig sem mondtál semmi értelmeset, csak vaktában ítélkezel.

2022. dec. 1. 22:20
 7/11 anonim ***** válasza:

Amúgy pont ez (is) a házasság lényege..

meg magának az elköteleződésnek is a lényege: hoyg más vonzó egyedek ellenére is a partnered választod és kitartasz mellette.


Nyilván volt más is így, hormonok és vonzalom dolgozhat, ez előfordul szerintem hosszú idő akart mindenhol.

Valaki borít valaki kitart, sokféle körülmény van, és persze személyiségtől is függ ki hogyan reagál.

2022. dec. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ki lehet lepni egy hazassagbol.

Az hazugsag h nem lehet

2022. dec. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, volt. Tudom, itt a gyakorin az az elv, ha megnézel egy másik nőt házasként, akkor miért nem válsz el inkább előtte, hiszen ha szereted a másikat, észre se veszel senki mást… baromság.

Én felvállalom, hogy igen, azzal együtt, hogy imádom a feleségemet, és soha nem tudnám megcsalni, pár évente bele szoktam futni olyan helyzetbe, hogy találkozok egy számomra abszolút nem közömbös nővel.

A legtöbb esetben elegendő annyi, hogy tudatosan próbálom kerülni őt, kiváltképp a flört jellegű beszélgetéseket, ilyenkor az érzés elmúlik pár hét-hónap után. Eddig egyszer volt csak szükség arra, hogy a nőnek kerek-perec megmondjam, hogy nem lesz ebből semmi, mert az, hogy kerültem, nem volt elég neki.

Nyilván ez mindig egy dilemma, és keserűség, hogy vajon milyen lehetőségek mellett megyek el, de egy évtizedek alatt felépített közös életet nem fogok kockára tenni egy ismeretlen ember miatt.

2022. dec. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, több is. Akkor ez volt a helyes döntés, így okoztam a kisebb kárt.
2022. dec. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!