Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lebeszéltem az eljegyzésről....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebeszéltem az eljegyzésről. Nagyon bunkó voltam? 19/L

Figyelt kérdés
Kitalálta, hogy megkéri a kezem, de végül nem lett belőle semmi. Kérdeztem, hogy miért mondta, hogy ez így nem jó, hogy én nem dolgozok még(főiskola), meg inkább csak akkor ha majd elkezdek dolgozni. Mondtam oké(én eddig sem erőltettem) Bár nem tudom kicsit fura ez nekem, hogy most nem kellesz, de ha elkezdesz pénzt keresni egyből kelleni fogsz majd. Mondjuk érthető, mert későbbiekben az esküvő meg stb dolgokat nyílván én is fizetném, el nem várnám, hogy mindent ő. Mondtam oké, jó. Aztán a volt ovis barátnőmnek megkérték a kezét, a dohányboltos csajnak akivel jóban vagyok szintén, akkor egy csomó korombelinek is megkérték a kezét a nyáron akikkel jóban vagyok vagy legalábbis ismerem őket, majd a legjobb barátnőm kezét is megkérte a pasija 2 év után. Kezdtem besokalni, végig futott az agyamon, hogy ezeknek a lányoknak csak úgy simán megkérik a kezét, az én barátom meg ezt mondta. Igazából titkon nagyon bepipultam, és az egyik barátnőmnek elpanaszkodtam a dolgot, hogy mégis mit képzel magáról. Ezt az üzenetet ő véletlenül meglátta miközben valamit meg akart nyítni a telefonomon amire engedélyt adtam(tehát nem kutakodott) Másnap reggel valamin még összeszólalkoztunk és kijött belőlem minden, sírtam. Aztan mondta oké akkor nyísam meg a telefonján a bőngészőt. Ott volt egy eljegyzési gyűrű. Kérdem ez? Hát szerinted nem gondolom én veled komolyan? Erre én totál beparáztam, megmondtam neki gyerek vagyok még, ne erőltesse ezt a dolgot és hagyjon engem ezzel. Amúgy sem fogok valaki olyanhoz hozzámenni aki szánalomból néz gyűrűt miután megbántott. Nekem igazából nem is az volt a bajom, hogy nem kéri meg a kezem, hanem, hogy mindenkinek megkérték, ő pedig előtte ezt mondta, és tökre igazságtalannak tartottam.Nagyjából ennyi a történet. 5 éve ismerjük egymást, 4 éve vagyunk együtt, ő 20 éves.
2018. aug. 14. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Aha, ez alapjan tenyleg jo otletnek tunne az eljegyzes valaha is erre a valamire.
2018. aug. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
A korotok ellenére ez szépen elférne a Tini párkapcsolatok kategóriában.
2018. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Istenem.. 19 évesen ki vagy akadva hogy a 20 éves baràtod nem jegyez el mert a többi barátnődet akarod majmolni.. Ezért van 0 fedezet ma már a házasság szó mögött.
2018. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Szereted te ezt a pasit vagy csak az cseszett fel, hogy mindenkit eljegyeztek, csak Téged nem?
2018. aug. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Aha hát én ezt nem értem :D de te tudod, akkor hisztizz és sírj ha jól esik
2018. aug. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Mi van?
2018. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Nah látom ti is az ÉNB nevelkedtetek.
2018. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem voltál bunkó, ezek után én sem gondolnám hitelesnek.
2018. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Úristen. Az ilyen kis hisztispi©sa miatt gondolják a nőket olyannak, amilyennek.

Inkább nem is írok semmi többet.

2018. aug. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 acelsziv ***** válasza:
92%

Mucika. FELNŐTT párkapcsolat a topic címe, nem hisztis kispi csák nyavalygása.

Te volnál 19? A 4 éves kislányom érettebb nálad. A barátod helyében páros lábbal rúgtalak volna ki.

2018. aug. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!