Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezelnetek ? Feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnetek ? Feleségem felajánlotta, menjek el pár napra kikapcsolódni mert sokat vagyunk együtt. Én lebeszeltem barátokkal 2 napos kikapcsolódást. Új probléma lett biztos csajozni fogunk.

Figyelt kérdés

Ezt athidalva az egyik srác hozza a feleségét, O majd felügyel.


Ez újabb problémát vetett fel, O hozza a feleségét tehát jobban szereti mint én őt.


Ekkor felajánlottam jöjjön O is.


Ez újabb probléma alapja lett , mert ő nem akar menni.


Pontosan, mit kellene tennem ?

Olyan rossz hogy ennyire képtelen vagyok megoldani problémákat, és hibát hibára halmozok


2020. dec. 26. 09:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

En nem latok ebben semmi rosszat.

Gondolom úgy gondolja hogy lehet neked is jót tenne pár nap nélküle.

Ha meg úgy gondolná h csajozol akkor nem mondta volna ezt neked.

Én így gondolom

2020. dec. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem világos? Unalmas vagy neki. Várja, hogy te lépj ki a kapcsolatból, és ő mártírkodhasson.
2020. dec. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Oké, de hatalmas hiszti kerekedett ebből és 2 napos nem szólok hozzád morgok kritizalok állapot. Ezért is kértem meg az egyik barátomat hogy hozza a feleségét.


És ezzel új probléma lett.


Irtózatosan feszült itthon a hangulat, meg se szolalok és közben kapom hogy néha mit gondolok miért merem azt gondolni és még azt is elrontom amit O gondol.

2020. dec. 26. 10:13
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"hibát hibára halmozok"

Itt a legnagyobb hiba, hogy papucs vagy! A feleséged úgy ugráltat, ahogy csak akar.

2020. dec. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled van a baj, hanem neki van valami lelki baja, vagy magával van baja. Neki kéne ezt megoldani saját magában, de ezt előbb fel is kéne ismernie, mert valószínűleg nincs is tudatában ennek, vagy ha igen, akkor is rád próbál kenni minden bajt.
2020. dec. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Pár napra, hová? Zárva a szálláshelyek, nem?

Szerintem gondolkozz el a végleges lelépésen, mert ez így nem frankó.

2020. dec. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6: hát van hova menni, nincsenek zárva csak feltételekkel vannak nyitva
2020. dec. 26. 10:45
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg hogy mit kellenne csinálnod,hogy a kedvében járj? Hova kellenne elmenned,hogy ne legyetek túl sokat együtt? Amúgy nőként írom,elég lehetetlen a feleséged.
2020. dec. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor legközelebb találj ki valamit, nem kell, hogy igaz legyen és lépj le, ne mondj neki semmit, kikkel, stb. Az a lényeg, hogy külön legyetek pár napra. Amit továbbra sem értek.
2020. dec. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dobd ki és gyere össze a #8. válaszadóval!
2020. dec. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!