Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gonosz vagyok amiert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz vagyok amiert nem akarok szegeny ferfival ismerkedni mivel en is szegeny vagyok?

Figyelt kérdés

En mindig szomoru voltam amiatt mert szegeny vagyok, de mindig orultem es halas voltam azert ha meleg volt a hazunkban, ha volt mit enni, ha tudtunk forro vizben furdeni. En ezeket nem tekintem termeszetesnek, en ezekert minden nap halat adok.

Viszont , en pont emiatt soha nem ismerkednek szegeny ferfival csak olyannal aki tehetos csaladbol szarmazik.

Gonosz vagyok ezert?


2022. dec. 1. 22:47
A kérdező szavazást indított:
Gonosz vagyok
Ez nem gonoszsag
29 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%
Normális nő, nem ismerkedik csóró pasival
2022. dec. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%

ez a tegnapelőtti kérdésed ebben a topicban:

"Szegeny lanykent, gazdag csaladbol szarmazo fiu tetszik. Lehetetlen hogy ismerkedjunk?"


a golddigger kifejezés már ott is elhangzott.

ezek szerint az vagy.

nem gáz, csak ismerd fel és be.

én mondjuk sajnállak, mert ilyen alapon téged is elutasíthat egy gazdag ffi, mondván nem kell neki szegény.

te ezen meg lennél sértődve, miközben te magad is ilyen vagy.

nemcsak pasizni lehet, hanem tanulni meg dolgozni is, az is egy út a szegénységből, és becsületesebb.

2022. dec. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem az a fontos, honnan származik, hanem hogy saját erőből és szorgalomból hova jut el. Én ezt néztem. Én is hálát adok ezekért, tudom, milyen éhesnek lenni és fázni. De épp ezért én is rohadt sokat dolgoztam és tanultam azért, hogy oda jussak, ahol vagyok. Én nem a szüleit és a származását nézem meg valakinek, hanem az útját. Beleszületni a jóba és éldegélni számomra kevésbé értékes, mint megküzdeni érte és megbecsülni. A szorgalmas, dolgos embereket kedvelem, akik folyamatosan tanulnak, jöjjenek bárhonnan is.
2022. dec. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
ha volt kaja, fűtés, meleg víz, akkor nem is biztos, h. objektív indikátorok szerint szegény vagy.
2022. dec. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

Nem gonosz vagy, de a hozzáállásod elég élősködő.

Mivel már ismerkedős korban vagy, kb. dolgozni, továbbtanulni is elég idős vagy. Tehetsz érte te magad, hogy ne légy szegény, és nem a pasitól kell elvárni, ami hiányzik. Mellesleg egy szegény, de dolgos pasi előtt is ott a lehetőség, ketten együtt meg főleg előre tudtok jutni, míg a gazdagnak nem feltétlen kell, hogy te a kopasz segged betedd a készbe, mikor ő is kaphat gazdag lányt.

2022. dec. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Engem pont fordítva zavart, mert egyszer egy gazdag (és a családi háttere is gazdag) sráscba zúgtam bele.

Hiába most nem keresek olyan rosszul.


Hasonló háttérből jöttem, mint te, anyámat pl ami napig én segítem ki.

2022. dec. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem gonoszság, csak kérdés hogy jól van-e ez így. Tehát te úgymond a testeden kívül semmit nem tudnál a kapcsolatba adni. Mert igenis a kapcsolathoz kell egy nagyjából hasonló anyagi szint, hogy programokra el tudjatok menni, néha beleférjen kis meglepi a másiknak, vagy akármi. Ha nagy az anyagi különbség az előbb utóbb kiütközik, már csak a pénzhez való hozzáállásban is. A saját költségeidet ezek szerint nem tudnád állni ha azt írod még mindig szegény vagy. De ez így meg nem fair, hogy a pasi tartson ki tulajdonképpen. Ha elég csinos vagy, akkor egyébként nyilván találsz ilyet, de hát, gusztus dolga.
2022. dec. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként sok ilyen van, szóval nem kirívó eset, több kapcsolat is működik ilyen különbséggel. Azt választasz, akit szeretnél. Senki nem tiltja hogy jobb módban élőt válassz, nyilván család tervezésben jobb ha nagyobb az anyagi bevétel, ez a csúnya igazság.
2022. dec. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
Nagyra vágyó vagy. Más altal akarod megteremtetni azt amire vagytal gyerekkent.
2022. dec. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
45%
Miért lennél gonosz? Ha az ismerkedés úgy jön össze, hogy szereted a pasit, akkor az jó. Ha csak a pénz miatt, akkor viszont a sráccal az vagy, viszont magaddal a kicseszek.
2022. dec. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!