Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyiket válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Van kettő csaj akivel beszélgetek (semmi több nincs egyikkel se köztünk meg ez még így nagyon az eleje)

Viszont az egyik csaj külsőre és személyiségre pontosan olyan mint úgymond az "álom nőm" viszont intelligenciában ugyan ott van ahol én (amivel nyilván semmi probléma). Viszont a másik csaj ő külsőre és személyiségre nem annyira az esetem viszont rendkívül intelligens és szinte már néha úgy érzem hogy tanulok tőle folyton.

Na itt most az a helyzet hogy nem tudom hogy melyikükkel mélyítsek a kapcsolatunkon mivel ugye egyikükkel szeretnék ki alakítani egy normális párkapcsolatot de nem tudom hogy olyat válasszak aki számomra tökéletes de nem fejlesztene annyira vagy olyat aki annyira nem az esetem viszont fejlődnék és tanulnék mellette sokat. Ti mit tennétek?



2022. dec. 4. 03:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Melyikkel érzed magad jobban? Őszintén.? Ha nem tudod, akkor mind2 hagyd.
2022. dec. 4. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell még választani. Töltsd velük több időt és meglátod, hogy az érzések hogyan alakulnak.
2022. dec. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt az a kérdés, melyik akar egyáltalan valamit tőled. Erre is kell gondolni, lehet csak barátkoznak.
2022. dec. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!