Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szerettek a párotokban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szerettek a párotokban? És mi az, amit nem?

Figyelt kérdés

Mi miatt, milyen jó tulajdonságai miatt vagytok vele? Mi az, amit épp csak elviseltek, esetleg rezeg is a léc, lehet, hogy nem marad meg a kapcsolat? Aki sok rossz tulajdonságot lát a párjában, mik azok, amikkel mégis kompenzálja a rosszakat?


És vajon benned mit szeret a párod?


2022. dec. 6. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Az ember nem bizonyos tulajdonsagai miatt szereti a masikat. A lenyet szereti meg, ot magat, osszessegeben, kivul-belul. Ha csak a tulajdonsagait szeretnenk, akkor barmikor lecserelheto lenne. Az igazi szerelem viszont szerintem nem ilyen. Lehet sok mindent szeretni a masikban, de nem ezert szereted, nem ezert vagy vele.
2022. dec. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindent szeretek benne, és nincs olyan amit épp csak elviselnék, mert akkor szerintem már nem is lennénk együtt.
2022. dec. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagyok vele mert szeretem. Emellé társulnak jó tulajdonságok, amiket szeretek és kevésbé jók is amiket elfogadok mert szeretem.
2022. dec. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, első, lehet, hogy te így gondolod, én máshogy. Szerintem bele lehet szeretni tulajdonságokba, van, akinek egy nagyvonalú, költekező, bohém lehet a vonzó, mást ez taszít és nagyra értékeli az önfegyelmet, takarékosságot. Lehet, te nem tudnál mit kezdeni egy intróval, más meg az ellenkezőjével. Valakit vonzhat egy domináns férfi, más az elesettebbeket, gyámoltalanabbakat szereti felkarolni. Az intelligencia, műveltség valakinek szexi, mást a világból ki lehet vele kergetni, mit okoskodik ez itt? Hármas, elmondanád részletesen akkor ezeket, a jókat és a rosszakat (kevésbé jókat is) is?
2022. dec. 6. 14:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok

Ilyen például hogy tisztel, figyel rám, meghallgat, jó a humora, elfogadó, beletörődik ha valami önhibán kívül nem úgy sikerül, diszkrét, gondoskodó

Kevésbé jó pl hogy rendetlen, nem tetszik mindig az a nagyképű stílus amit néha mutat a barátai körében

Még annyi , hogy vannak nekem is vonzóbb tulajdonságok egy pasiban (pl ismerkedés során)

2022. dec. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!