Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szerettek a párotokban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szerettek a párotokban?

Figyelt kérdés
Mi az ami tetszik benne? Szerettek akár évek múlva is? Legyen akár párkapcsolatról,házasságról vagy együttélésről szó.

2022. jún. 19. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
A punciját és hogy mindig elélvez.
2022. jún. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Olyan zenéket hallgat mint a szomszedok is (azaz ha nincs is velem mindenki arra bulizik amire mi szoktunk)

Es beteszi a kocsiba sokszor(kinyitja nekem a kocsiajtot is), vesz nekem inni(mindog mindent fizet) es tudok bulizni a kocsiban(passat) vele, zenére ütemre fékezget es szlalomozik is kicsiket(extrem jol es biztonsaggal vezet amugy)


Annyira ki lehet vele élvezni vele mindent hogy arra nincsenek szavak sem:)


Ezt :)

2022. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Folyt es fegyvere van, tanit lőni is, női önvédelemre is, kiképzesekre is jár, mig más körmöt lakkoz en fegyvert összerakni tisztitani tanulok vele:D

Meg ilyesmik:)

Milliokat írhatnék rola milyen vele az élet:)

2022. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Ő meg szerintem ezt bennem hogy habzsolom vele az egész életet, pezseg minden :)(2.es3.voltam)
2022. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt hogy egy nagyon kedves és segítőkész ember, bármikor lehet rá számítani. Védelmező, biztonságban érzem magam vele.

Jó a humora stb.

2022. jún. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerettem benne, hogy ugyanolyan hülye poénokon jár az agya, mint nekem.

Szerettem benne, hogy nem bonyolított túl semmit, a lehető legegyszerűbben kezelte a dolgokat, bármit.

Szerettem benne, hogy ismerte a saját hibáit, és a lehető legnagyobb lazasággal tudott nevetni önmagán.

Szerettem a kedves hangját, a finom illatát és azt, ahogy csak ültünk egymás mellett, ha épp olyan hangulatunk volt.


Azt már kevésbé szerettem, hogy aljas módon azzal a mondvacsinált indokkal kérte, hogy kicsit kevesebb időt töltsünk egymással, hogy a gyerekeivel lehessen, ám eközben egész egyszerűen idegen pasikkal töltötte az idejét.

2022. jún. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Már semmit.

N

2022. jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!