Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a nagy korkülönbséges kapcsolatokról?

Figyelt kérdés

Macron és a felesége között 25 év van. Macron 17, Brigitte 42 volt amikor összejöttek. Brigitte lánya egy osztályba járt Macronnal. Az idő próbáját kiállta a kapcsolatuk, egyikük sem debil, sikeresek, szépek, láthatóan szép a kapcsolatuk.

Miért van ez az ítélkezés ha egy nő 20-30 évvel idősebb? A melegeket elfogadjuk, az idősebb férfit fiatalabb nővel elfogadjuk, ezt mikor fogjuk?



2022. dec. 9. 21:37
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Ország szinten nem fogadjuk el a melegeket, egy csomó nő ismerősöm is csak a hátuk mögött szidja a melegeket!
2022. dec. 10. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
62%
Én még így 26 évesen se tudom elképzelni, hogy összejöjjek egy 17 éves pattanásos tini kisfiúval, az ilyen 40-es nőben fixen van valami pedo hajlam. Vagy nem tudja elfogadni az öregedést és így akar kompenzálni. Mindenestre nem egészséges dolog, ha huszonéves lenne a srác, akkor már elfogadhatónak gondolnám (bár megérteni akkor se tudnám, hogy hogy lehet párkapcsolatilag összhangban lenni egy gyereked korú pasival, de etikailag elfogadhatóbb, mint egy tini).
2022. dec. 10. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

#11

Szerintem teljesen érthető, hogy vonzónak találják a 20 éves pasikat fizikailag, de az kevés egy párkapcsolathoz. Én a “szellemi összhang és közös tervek” részét nem tudom megérteni.

2022. dec. 10. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

#22 azért nem érted mert téged még hajt a fészekrakó ösztönöd, teljesen más mozgat mint engem. Egyrészt.

Másrészt fiatalon az embernek még vannak olyan sémái hogy azt hiszi hogy a 22 éves az kisfiú, az ötvenéves meg férfi. Hát nagyon nem.

Párkapcsolatilag simán összhangban lehet élni akkor, ha mindketten felvállalják egymást.

Harmadrészt én is sokáig röhögtem az ilyen idősebb nőkön, de aztán amikor negyvenes lettem én döbbentem meg a legjobban hogy a huszonéves fiúk többsége imádja a negyveneseket. Neked valószínű nem fogják elmondani. Egy ideig én se tudtam volna elképzelni hogy ilyen kapcsolatom legyen, aztán annyian próbálkoztak, hogy egyszer csak megértettem hogy attól még hogy a fiammal egyidősek, egyik se a fiam. Felnőtt emberek, ahogy a fiam is felnőtt ember már. Két felnőtt ember pedig szabadon hadd csinálhasson már azt amit akar.

2022. dec. 10. 04:26
 25/33 A kérdező kommentje:
#21 szerintem egyre javul a helyzet.
2022. dec. 10. 04:49
 26/33 anonim ***** válasza:
Az eredeti kérdésre válaszolva nekem fura az ilyen. Látom, hogy vannak akiknek működik, de én nem tudom ezt magamnál elképzelni. Pár év oda vissza az oké.
2022. dec. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

9. Kérdező, én is szexeltem fiatalon idősebb nőkkel (22 évesen 40 évessel, 24 évesen 37 évessel, 27 évesen 40 évessel), de utólag látom, hogy főleg azért, mert a fiatal nőktől kevés figyelmet kaptam és azt éreztem nagyobb esélyem lehet egy idősebb nőnél. (A 35 vagy pláne 40 felettieknél.)


Szóval én is hajtottam keményen az idősebb nőkre, volt olyan jó barátom, aki szintén, de sosem évtizedes hosszú távú kapcsolat és családalapítás céljából. (Akkor is, ha elvoltunk egymással egy darabig és nem csak egyéjszakások voltak.) Nekem semmi bajom az ilyen kapcsolatokkal, csak látni kell, hogy mi a céljuk, mi lesz a végük általában.

2022. dec. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
#27 teljesen igazad van, általában ez a cél. De egy középkorú nő első körben le fog pattintani, legalábbis nálam így volt, meg a többiektől is ezt hallom. Nálam 2 hónapjába telt a srácnak hogy felengedjem magamhoz, egy idősebb nőnek eltart egy ideig hogy felfogja hogy nem egy gyerekről van szó hanem egy felnőtt férfiról. Nem tudom te mennyi idő alatt főzted meg őket. 😀 De az én esetemben sokkal gyorsabban befűzött volna a srác egy fiatal csajt.
2022. dec. 10. 14:58
 29/33 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve hogy ennek a srácnak van egy 21 éves barátnője, akivel annyit szexel amennyit akar.
2022. dec. 10. 15:02
 30/33 A kérdező kommentje:
Ja és volt akivel beszélgettem és azt hitte biztos tőlem extrákat kap az ágyban, azért kellek neki, hát nem. Csak alap dolgokat, lehet a barátnőjének szélesebb a repertoárja mint nekem.
2022. dec. 10. 15:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!