Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? Érez még irántam valamit?

Figyelt kérdés
1,5 éve jöttünk össze, fél évig voltunk együtt, nagyon szerelmesek voltunk, éjjel-nappal együtt voltunk. De elköltöztem egy távoli városba, kezdtünk eltávolodni, és egy nap nagyon összevesztünk, azt mondta, hogy neki nem megy ez a távkapcsolat dolog…nem túl szépen váltunk el egymástól…kb 2 hónap múlva összejött egy munkatársával. Én azóta visszaköltöztem. Nemreg találkoztunk egy koncerten, nagyon kedvesen mosolygott rám, megdícsérte a ruhám, és amikor indultam haza egyedül mondta, hogy szívesen megvárja velem a taxit, mert nem akar itt az éjszaka közepén egyedül hagyni.

2022. dec. 9. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamit még érezhet.
2022. dec. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kérdező lány vagy?
2022. dec. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen
2022. dec. 9. 23:38
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem jelent semmit! Lehet udvarias csak.

És ha még mindig vonzódik hozzád, de párkapcsolatban van mit csinálsz? Ne kezdj el kombinálni.

2022. dec. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Fél év kapcsolatot én számba se veszek kb. az olyan semmis kis idő.

Ez meg csak a jóindulata, hogy nehogy az éjszaka közepén olyan dolog történjen veled aminek nem kellene..

Most ha van neki egy működő kapcsolata ne akarj belerondítani.. Te otthagytad faképnél, mit vártál, hogy majd vár rád vagy otthagyja a munkáját és utánad lohol? Engedd el!

2022. dec. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, tudom is, hogy kapcsolatban van, mert ott volt a barátnője is…


Én viszont a barátaimmal voltam, amit ő is látott, és pont köszöntem el a barátaimtól, mondtam, hogy nem kell megvárniuk engem, erre ő visszafordult az ajtóból és odajött hozzám.

2022. dec. 9. 23:57
 7/11 A kérdező kommentje:
A barátnője full máshol volt valakikkel kb végig
2022. dec. 9. 23:57
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Es vissza koltoztel? Mert ha ugyan ugy tavolsag van , az most sem fog menni.
2022. dec. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Gentleman. Szimla udvariasság.
2022. dec. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

#5 nem a kapcsolat hossza, hanem intenzitása számít.

Bármi lehet. Ha pár napon belül jelentkezik, akkor esélyes.

2022. dec. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!