Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet olyan férfival kezdeni, aki letagadja az érzéseit, pedig tudom hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Amikor az érzéseiről kérdezgettem, elterelte a témát. Vannak jelei, hogy szerelmes belém. Mit tudok tenni, hogy megnyíljon?

2022. dec. 12. 07:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha egy férfi szeret, azt el is fogja mondani!
2022. dec. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
93%
letagadni akkor szokták, ha van nejük, és tilosban gázolnak.
2022. dec. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyolcasnak teljesen igaza van. Ugyanezt gondolom. Pasiként sokszor próbáltam nőkkel barátkozni, amiből az lett, hogy egy idő után nyitottak felém érzelmileg. Hiába mondtam, hogy nekem csak barát nem hitték el. Elhívott az egyik vásárolni, majd kitalálta, hogy fehérneműt vesz. Elég kellemetlen volt amikor kérdezgette, hogy szerintem szexi-e az a darab. Aztán beakart csalni a fülkébe. A másik meg folyamatosan ajándékokkal bombázott, vagy általa készített édességekkel. A harmadik meg lesmárolt. Persze mindig én voltam az aki játsza magát. Érdekes, de valamiért azt hitték, hogy vevő leszek erre. Hát nem. Ha nem szeretem akkor nem. Több lányt küldtem már el “ bunkón”, mert nem értették meg, hogy nem akarok semmit.
2022. dec. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember mashogy éli meg a dolgokat, nincs egyértelmű recept, a válaszokból is ez jön le.

Próbálom megérteni, hogy egyes valaszolók miért nem fogadjak el, hogy másnak máshogy alakulhat a véleménye. Én például férfiknt sodródnék az arral, ha nagyon szimpi a csaj. Ha pl munkatárs, nem biztos ugyanis, hogy egyből nyitnék felé, hiszen sok a veszíteni való, kínos lehet stb. Ha egyértelmű jeleket kapok, akkor persze felbátorodnék...

2022. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Annyira tisztában vagy az érzéseivel, hogy idejössz gyakorira kérdezősködni! 🤣🤣🤣
2022. dec. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

7, lentebb azt írta hogy “vannak jelei”


De ismét egy úri Geller van itt, aki ismeri látatlanban a full sztorit, kérlek, akkor te adj már itt részleteket, pontosan milyen kapcsolatban vannak, mióta. Dugtak-e már vagy csak tényleg nézegeti és azt hiszi bejön neki… ha neked ennyiből tök egyértelmű.. istenem.. engedd inkább el;)


Tudod, honnan TUDNÀ egyedül? Ha mondta volna neki. Akkor. A többi csak feltételezés. Akkor is, ha mástól hallja.

2022. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ne keverd össze a reményedet a bizonyossággal.
2022. dec. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fog megnyílni, ha nem kérdezgeted.
2022. dec. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!