Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy masszőr számát elkérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy masszőr számát elkérni utolsó nagyon kellemetlen és lehet hogy még sem adja? Állami helyen van és nem dolgozik privát,szerelmes vagyok belé.

Figyelt kérdés

2022. dec. 19. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

tanulj már meg normálisan fogalmazni!

és ha van családja?amúgy meg olyan dedós dolog ez, ha akarsz vmikt tőle, mondd meg, de ne telón zaklasd.

ott a face....

2022. dec. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt akartam de nincs facen sajnos így viberen vagy SMS-ben akartam megint neki hogy sokat gondolok rá stb
2022. dec. 20. 00:01
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Szóval ahhoz hogy személyesen mondd el neki, már nyúl vagy.
2022. dec. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen elég ciki lenne na meg ha sose látom többet? De ha megvan a száma felhivhatnam urugyekkel.

De jó akkor személyesen hogyan mondjam el neki?

2022. dec. 20. 00:09
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

nem vagy szerelmes, hanem tetszik, hiszen még nem is ismered.

te most ffi vagy, vagy nő?

2022. dec. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nő ezért nehezebb. Folyton rá gondolok
2022. dec. 20. 00:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát.... kevesebbet kéne inni. Vagy többet.
2022. dec. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kellemetlen, vagy ha az, akkor ennyit vállalj érte. Én nem masszőr vagyok, de kérték már páran a számomat. Inkább jól esett, kettőből kapcsolat is lett.
2022. dec. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!