Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék találni olyan nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék találni olyan nőt (masszőr akár), aki nővel is vállal egy alkalmat?

Figyelt kérdés

Szeretnék keresni a neten olyan szolgáltatást, ahol egy hölgy masszőr vállal női masszírozást, mondjuk úgy happyendel. Hetero családos nő vagyok, de nagyon szeretném egy alakalommal kipróbálni nővel is.

Hogy induljak neki a keresésnek?



2021. dec. 12. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

rosszlányok.hu


Van ott masszázs rész.

2021. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Heteto biztos nem vagy, max biszex de ez részletkérdés :)
2021. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Bangkok, vagy bármelyik nagyobb thaiföldi város, ott különösen kiemelt iparág a prostitúció, sokkal "masszázs-szalon" néven futtatva.
2021. dec. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az elsőnek!

De én biztosan hetero vagyok, mert csak a férfiak keltik fel az érdeklődésemet a hétköznapokban és szerelmet is csak férfi felé tudok érezni.

Egy nő csak a teszi vágy szintjén érdekelne.

2021. dec. 12. 12:54
 5/10 A kérdező kommentje:
*Testi vágy!
2021. dec. 12. 12:55
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Értem de egy hetero nőt nem vonz egy másik nő szexuálisan semennyire sem. Ha vonzanak akkor biszex vagy
2021. dec. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
A puncs.hu tele van nővel aki nőt keres.
2021. dec. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

happyendel csak rosszlanyok oldalon kereshetsz, illetve van 1-2 erotikus masszázs budapesten (így rákeresel, meg is találod)

jól nézd meg melyikhez mész, mert a többségnek foglama sincs a masszázsról

2021. dec. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Egy nő csak a teszi vágy szintjén érdekelne."


Nem vagy teljesen heteró, de ez lényegtelen :)

Amúgy tényleg a Rosszlányok, sok lány vállal nőket is.

2021. dec. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt, nem vagy heteró, mert ha testi szinten egy kicsit is vonz az azonos nemű ember, akkor legalábbis biszex vagy.


Másrészt családos emberként ilyesmit tenni megcsalás és hűtlensê, mindegy milyen neművel. Ha ilyesmin agyalsz, az már lelkileg megcsalás. Tehát morálisan már erősen vitatható vagy.

2021. dec. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!