Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rossz dontes irni neki valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz dontes irni neki valamit miutan masodjara tunik el? 24N

Figyelt kérdés

Nehany honapja ismerkedtunk,nem talalkoztunk mert messze voltunk egymastol, egy het ejjel nappal beszelgetes utan eltunt. Most ujra felbukkant de egy tobb oras beszelgetes utan ujra eltunt mert ujra nem ir. Tobb mint egy hete tortent.

Csak megalazom magam ha irok neki valamit? Nagyon idegesit ez a dolog.


2022. dec. 22. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Miért szeretnél írni neki? Felesleges olyan busz után futni, ami nem akar felvenni. Hidd el, ha te is annyira érdekelnéd, mint ő téged, akkor keresne magától is, nem hogy válaszra sem méltatna.
2022. dec. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A mostani beszelgetesnel en nem irtam vissza utoljara, de ez nem szamit. En azota nem irtam neki.
2022. dec. 22. 00:17
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Írogatás az mindig ilyen. Normál esetben fejlődik a dolog... felhív, találkoztok, ilyesmi... amíg csak írogatás van, addig semmit nem ér a beszélgetésetek. Az nulla.

Ha valahogy eléred, hogy keudeményezzen nálad, akkor tud folytatódni a történet.

2022. dec. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

"en nem irtam vissza utoljara, de ez nem szamit"

Ha nem számít, akkor mi a kérdésed?

2022. dec. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Barátok/haverok lehettek, ha nagy a távolság, akkor csak online.

Az úgyis csak személyes találkozás útján derül ki, hogy van-e vonzalom kettőtök között. Addig ez csak írogatás, vedd lazábban.

2022. dec. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az újdonságnak megvan a varázsa. Gondolom az élet egyéb területein is tapasztaltad már, hogy ha valamire vágytál és megkaptad, idővel ráuntál. De addig még tartott az újdonság iránti sóvárgás, addig az érdeklődés sem enyhült.

Na ugyan ez történt itt is. Elmúlt a varázs, érdektelenné váltál.


Mondom ezt úgy, hogy én is csináltam már ilyet tucatszor. Minden esetben az volt a kiváltó ok, amiért leléptem, hogy érdektelenné, semlegessé vált az illető.

Meguntam a beszélgetést, egyfajta teher lett számomra.

Ezek a netes ismerkedések már csak ilyenek. Főleg a személytelen mivoltva öli meg a varázst. Kurvä távol vagytok egymástól, szinte biztos, hogy csak nagyon sokára (vagy soha) nem találkoztok majd. Szóval igen, engedd el ezt.

2022. dec. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Inkább írj nekem, velem sokkal jobban jársz.
2022. dec. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Ezt neked kellene tudnod. Akarsz a továbbiakban valamit, vagy csak beszélgetés hiányzik.

Lehet párja van, és nem szeretne "érzelmi 2 megcsalás szintjéig eljutni a veled fojtatott beszélgetés kapcsán. Valami okának lenni kell. Derítsd ki. Ez pedig csak úgy lehetséges, ha ráírsz.

2022. dec. 22. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Én nem foglalkoznék vele többet.
2022. dec. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!