Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor éreztétek, hogy ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor éreztétek, hogy ebből már nem lesz szerelem, és vetettetek véget az ismerkedésnek ? volt olyan, hogy túl hamar, és megbántátok?

Figyelt kérdés
Elég túlagyalós típus vagyok és régen is voltam párkapcsolatban, így némileg nyomasztva érzem magam, mert most itt a lehetőség. Nagyon sok mindenben egyhúron pendülünk és vonzalom is van, viszont tapasztaltam már jóval elemibb erősségű kémiát is mással (ott csak lefeküdtünk, de nem lett semmi, kioffolt). 3 hete találkozunk a lánnyal, semmiképpen sem akarom hülyíteni, viszont egyelőre azt érzem kifejezetten baklövést követnék el, ha nem adnék esélyt a dolgok kialakulására. Más esetleg hasonló cipőben, tapasztalattal? (27 vagyok)
2022. dec. 23. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
A ténylegesen tartós kapcsolatokat nem igazán jellemzi a szexuális langolas. Ha te ezt keresed, azt nem ennél a lanynal fogod megtalálni.
2022. dec. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Kell vonzalom testi és lelki, hogy tartós legyen, ha csak az egyik van jelen nem fog sokáig tartani.
2022. dec. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kettessel teljesen egyet értek.
2022. dec. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hét után még csak ott kell tartani, hogy szivesen eltöltötök-e együtt még egyszer fél napot együtt. Ezt kell eldönteni, mást nem. Valójában egy többéves kapcsolatban is.:) Mindig újra és újra.
2022. dec. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat és boldog Karácsonyt kívánok nektek!:)
2022. dec. 23. 10:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Viszont kérdező :)
2022. dec. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Boldog ünnepeket!:)
2022. dec. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

Hú, ez nagyon jó kérdés!

Én azt tapasztaltam, hogy kb 2 hónap után vet véget az ember, ha addig nem érzi úgy igazán.

Velem is 2 hónap után szakított egy fiú, amikor rájött, hogy nem szerelmes belém (hiába volt vonzalom), mert még az exébe volt szerelmes. Én persze fülig szerelmes voltam :(

És egy másik hasonló helyzetben nekem is kb 2 honap kellett - igaz, ott amellett, hogy szintén nem voltam túl az előzőn, a kémia se volt az igazi. Igazából szerintem érezzük ezt hamarabb is, kb egy hónap után, ha van sok randi az idő alatt. Igaz, mindkét fent említett esetben volt 1-2 hét szünet is, amikor nem találkoztunk, csak írtunk. Abból is érzed, hogy vársz-e arra, hogy írjon a másik, illetve gondolsz-e sokat arra, hogy írj, várod-e a találkozást stb.

De itt az volt, hogy valóban éreztem a lelkem mélyén, hogy nem vagyok túl az előzőn, illetve ha nincs fizikai vonzalom. Az volt nekem a jel (illetve akármilyen fájdalmas volt hallani, a velem szakító fiú is ezt mondta), hogy nem éreztem semmit, amikor megcsókoltam. Az esetemben ez a vonzalom hiánya volt, a velem szakító fiú esetében meg csak vonzalom volt, de szerelem nem, mivel fejben a másik lányra vágyott még. Persze a mély érzelmek idővel alakulnak.

Hogy megbántuk-e? Nem tudom. Ha nincs vonzalom sem, nincs értelme. De ha másba vagy szerelmes, akkor nem lehet ezt igazán megmondani, milyen lett volna úgy belemenni a kapcsolatba, hogy készen is állsz rá. Mert csak úgy van értelme, különben nem lesz jó vége.


Ha nyitott vagy a szerelemre, nem más után vágyódsz, hanem az adott lányra tudsz figyelni, akkor eleinte vonzalmat kéne érezni, érdeklődést, utána már egy kicsit többet.

A leírásod alapján teljesen jó úton haladsz, mivel ott a vonzalom és az egy húron pendülés. Adj esélyt a dolognak, tedd oda magad.

2022. dec. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!