Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményed erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés
én 18éves lány vagyok ő egy sokkal idősebb pasi de azért nem olyan öreg.szóval rengeteg férfi barátom van a neten és a valóságba is és vannak követőim és folyton szíveket tesznek a képemhez és azt írják oda nekem hogy szerelmem sok külföldi ebből azzal aki azt írja hogy szerelmem amúgy soha nem is beszéltem de mivel régóta követ igy nem bánnom neki.a suliba gimiben igaz már végzős vagyok de rengeteg fiú barátom van sőt csak fiúk együtt iszunk focit nézünk játszunk társosozunk stb olyanokat írok a fiúknak hogy kicsim meg kedvesem akár priviben akár nyilvánosan de csak baráti szándékkal és csak olyanoknak akik sok ideje haverok .én is elég féltékeny vagyok ha a pasim mással szóba áll .a párom szó szerint azért jajgatot napokig mert sok arab férfi követ vagy azért is mert szívekkel köszönöm meg a matricákat és a kedves szavakat +elég sok rockker pasi az ismerösöm és azt mondja ezekre izgulok ami igaz is az exem is rokker volt +mikor talizunk megnézek más pasikat is és ő erre annyit mond hogy el ne elélvezzek rá...szerintem megnézi a messengerem is azt mondja sekélyes vagyok bizonyos dolgokban és attól tart hogy másik pasival fogok szex chatelni vagy szexelni mivel vele is először netes kapcsolat volt sokszor együtt masztiztunk .ennek ellenére amúgy szeret engem és törődik velem sokkal jobban mint én vele mindig mindent megvesz nekem elvisz az orvoshoz stb részben azért vagyok ilyen mert hát ilyen vagyok másrészt az ex párom megcsalt és hát kicsit rosszul esik

2022. dec. 26. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
A mondat, írásjelek, tagolás fogalmával tisztában vagy?
2022. dec. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Ez túl sok még nekem is...
2022. dec. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tepe van hülye pasikkal a net.

Minek érdekel egy szexchates mit gondol?

2022. dec. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*tele
2022. dec. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Az, hogy el vagy szállva magadtól.
2022. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Értjük. Büszke vagy rá, hogy mindenki meg akar dugni.

Őszintén kívánom neked, hogy sikerüljön más értékeket találnod saját magadban és az életben ezen kívül!

2022. dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Mi a f*sz.....Ilyen komolyan létezik?

Amúgy az én véleményem az, hogy előbb utóbb félre fogsz menni(ha még nem tetted meg) mert az leírásodból az jön le , hogy egy agyatlan ribi vagy.De lehet csak amiatt tűnik úgy nekem mert rosszul fogalmaztál.Ez esetben bocsánatot.

De miben is szeretnéd a véleményünket konkrétan?

2022. dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem fog félremenni. A pasija dobja egy idő után, majd valamelyik haverjával lefekszik vígaszból
2022. dec. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Oldfire ***** válasza:
39%
Be égett a retinám. Bár mennyire is jól nézhetsz ki, a belsőd üres. Azért, hogy szimpatikus légy mininális intelligenciára szükség lenne . Alapból q..rvás gondolkozásod van. Rövid időn belül kiégsz. Testileg lelkileg.
2022. dec. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!