Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből még valaha szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még valaha szerelem, vagy ennyi volt?

Figyelt kérdés

Elég sokat küzdött értem a párom, mert nem volt még kapcsolatom és féltem az egésztől, az érzelmektől, hogy átver stb. Részéről kb. 5 hónapig tartott az, hogy elképesztően rajongott értem, hogy csak úgy nézett és elkezdett könnyezni, hogy mennyire jó, hogy itt vagyunk egymásnak, hogy el sem hiszi, hogy velem lehet, meg hogy én szóba állok egy olyan sráccal mint ő stb. Igazából mint kiderült elég önbizalomhiányos, (csak kifelé nem ezt mutatja) és egy porondra emelt, és úgy érezte én sokkal “jobb” vagyok nála, és menőbb és másolta a szokásaim, tehát kb mintha rajongott volna értem. (Holott én meg végig azon gondolkoztam, hogy egy ilyen srác, mint ő, mit akar tőlem, hisz annyival jobb mint én.) Állandóan zavarban volt. Bennem fokozatosan alakultak ki a mélyebb érzések és egyre jobban és jobban megszerettem. Egyre jobban ki is mutatom neki, és várom, hogy ő is megnyíljon kicsit, mert eddig mintha az én “csodálatomról” szólt volna a kapcsolat, én eléggé megnyíltam, de ő nagyon nehezen árult el magáról bármit is. Már kimutattam, hogy én is mennyire zavarba tudok jönni tőle, és azt is láthatta, hogy mennyire sebezhető és önbizalomhiányos vagyok én is, és hogy mennyire felnézek rá és szeretem és semmivel sem érzem, hogy én lennék a “porondra való”, hisz ugyanolyan ember vagyok mint ő, sőt, szerintem ő sokkal népszerűbb és lazább és jobb ember.


Na most azóta, hogy megmutattam sebezhetőségem, kétségeim stb…és sokkal jobban kimutatom az érzéseimet, már nem vagyok olyan “távoli porondon”, és elérhető vagyok. És várom, hogy áruljon el magáról ő is dolgokat, azóta egy ideje alábbhagyott a lelkesedése, aztán tegnap este mondta is, hogy ő fél ilyen közelségtől, meg megnyílni nekem, meg magába nézni, meg most alábbhagytak az érzései stb. És hogy szakítsunk. Úgy érzem mintha elmenekült volna előlem, kitörölt minden közösségi médiáról, azt mondta, hogy neki most nagy távolság kell és ne beszéljünk. Minél messzebb akar lökni.



2022. dec. 27. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

Belefáradt. Nem csodálom.

Inkább keres olyat, akiért nem kell pedálozni feleslegesen a nap 24 órájában.

Mert miért is kéne?

2022. dec. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elmenekült, ehhez van szokva gyerekkora óta.. Nem változik, nyugi.
2022. dec. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a rajongó csodálattal pont ez a probléma. Nyilván neked nagyon jól esett, de igazából, mivel nem ismert még téged annyira, hogy jó és rossz oldalaidat is megismerje, egy képet kialakított rólad magában, amiért rajongott. Ez egy fantáziaideál volt, és ahogy jobban megismert látta, hogy te igazából nem is ez a fantázia alak vagy, hanem van egy saját személyiséged, saját vágyaid, utálataid, problémáid. Normális ember az utóbbiba szeret bele valakiben, nem az előbbibe.
2022. dec. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Számomra ez a viselkedés azt jelentené, hogy nem szeret engem (valószínűleg sosem szeretett, csak azt a képet szerette, amit rólam alkotott fejben), éretlennek gondolnám és nem akarnék békülni vele.

Ha szeretünk valakit, akkor nem szakítunk egyből, hanem próbáljuk megoldani a dolgokat. Elengedném ezt az embert.

2022. dec. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Aki igazán rajong, az nem engedi el ilyen hamar a másikat.

Én is rajongtam egy lányért, de amikor szakítottunk, akkor még elég sokáig reménykedtem, mert én nagyon mélyen megszerettem.


Én ezt a te esetedben nem látom. Mármint a srácban nem lettek ilyen mélyek az érzések (elmenekül/letilt stb.). Nincs ilyen hogy fél valaki az elköteleződéstől. Ha van egy igaz szerelem, ott nem szoktunk félni, hanem alig várjuk hogy együtt lehessünk.


"neki most nagy távolság kell"

Ez klasszik időhúzás. Nem tudom min kell gondolkodni. Aki igazán szeret, az pont hogy állandóan közel akar lenni, nem akar elengedni.


Megnyílni ne félj a jövőben, ebből a kudarcból ne vonj le téves következtetéseket. Nem te vagy a hibás, illetve ennyi erővel a másik is lehetne az.

Fölösleges miérteket keresni. Lehet, hogy nárcisztikus az illető, és soha nem fogod megérteni hogy miként gondolkodik.


Ez a dolog besült szerintem. De ahogy látom, túl hamar túllépett, úgyhogy szerintem később amúgy is lelépett volna... nem látom mélynek az elkötelezettségét. Ez a része nem rajtad múlt... és ezért mondom, hogy fölösleges magadban keresni a hibát.

2022. dec. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi volt, mert csak egy illúzióba volt "szerelmes" nem beléd.
2022. dec. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Rajongás nem egyenlő szerelem.

Nem beléd volt szerelmes ahogy irtàk, hanem az általa kialakított képbe.


Nyugodtan nyílt meg, korábban is a másiknak. Aki téged szeret, az ettől csak még jobban fog szeretni.

2022. dec. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyílt meg*
2022. dec. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Gyenge, fél a sérülésektől, nem elég tökös, hogy bevállalja a fájdalmat amit kb minden kapcsolat hoz maga után egy ideig.

Szánalmasnak tartom, olyan mintha egy 1/1 elleni harcban megfutamodna, inkább fut mint üt.

2022. dec. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!