Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van-e reális esély arra hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e reális esély arra hogy egy sérült nőt felválal egy épp férfi valaha? 15 év a kórkülömbség a férfi javára

Figyelt kérdés

2022. febr. 18. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Helyesírásra azért gyúrhatnál!


felvállal

ép ffi

korkülönbség



Honnan tudjuk? Vele beszéld meg, ezt csakis tőle tudhatod meg.

2022. febr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Valami részlet? Mit jelent, hogy sérült? Összejöttetek, de a kérésére titkolni kell, ha igen miért?
2022. febr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem a "kórkülömbség" lesz itt az egyetlen gond...
2022. febr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Igen, van rá reális esély, de sajnos arra is, hogy rendesen kihasznál. Ismerni kellene az embert.. lehet, hogy csak fiatal lányt akar dugni, lehet, hogy ő is "sérült" és gondjai vannak, vagy ha szerencséd van, van a környezetében, családtagjai közt sérült ember, ezért szociálisabb.


Ha 3 hónapnyi járásnál még nem akart veled szexelni, akkor komolyak lehetnek a szándékai.


Sajnos amilyen ez a világ, valószínűbb, hogy csak kihasznál.


Gondolom vékony, 30 alatti nő/lány vagy. Szerintem keress inkább máshol partnert, vannak 30 alattiaknak ismerkedési lehetőségek(bár lehet, csak Budapesten), vedd fel a kapcsolatot azzal a szervezettel, amihez tartozol. Ha ÉFOESZ, akkor azzal.


Nem kell piszkálni, benne van a kérdésben, hogy sérült. Az is teljesítmény, hogy megtalálta ezt az oldalt, és az önállóan kérdést tett fel az életéről, mert bizonytalan magában, gondolkozik, segítséget kér. Szerintem klassz, önálló lépés!

2022. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Varga Irén és Laci kapcsolata ilyen…
2022. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, azok alapján, amiket leírtál(szerető vagy), elég egyértelmű, hogy nem vagy elég fontos ahhoz, hogy felvállaljon.


Én azt hittem nyilvános elismerést szeretnél, de amíg házas, addig ilyen nem lesz. Ép értelemmel rendelkezel, fel nem fogom, hogy keveredhettél ilyen helyzetbe és hogyan gondolhatod, hogy a sérülésed miatt nem vállal fel. Azért nem vállal fel, mert csak szerető vagy. Ha szeretne, nem hozna ilyen megalázó, kellemetlen, bizonytalan helyzetbe, és egy két héten belül kilépne a házasságából érted.

2022. febr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves Mindenki! 35 Éves vagyok dolgozom.Lebénultam egy balesetben..Nem vagyok gyámság alatt.Beleszerettem egy 50 éves házas épp emberbe..A Kapcsolat 7 hónapja tart. El sem váróm hogy felválaljon.A felesége is beteg.A Beteg az éppet csak hátra húzza.Viszont néha rettegek hogy elhagy majd.Bár azt mondja szeret. És sosem tenné meg.Bíztos ti is voltatok már hasonló szituba.Mikor olyant szerettek akit nem szabadna...😔
2022. febr. 19. 08:18
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Voltunk, de nem feküdtünk le vele, mert van gerincünk. Tudtuk, hogyha nem hagyja ott a párját értünk, akkor nem szeret minket, így ez nem valódi, viszonzott szerelem, nem is értékes. Kerülni kell az ilyet, mert csak magadnak ártasz. A feleségnek meg ki kell tálalni, hogy gerinctelen a párja, mert ha elhallgatod, neki is ártasz, hazugságban hagyod élni.
2022. febr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Mondom, hogy nem azzal van gond, amit érzel, hanem azzal, amit csinálsz! Egyikből nem következik a másik, nem állat, gondolkodó lény!


Szeretheted, de lefeküdni vele igenis gerinctelenség azzal a tudattal, hogy házas. Ha pedig nem válik el, ő még inkább gerinctelen, hogy csalja veled a feleségét. Érezni szabad bármit, arra nem vagy ráhatással, de a tetteiért mindenki vállalja a felelősséget. Csak akkor szexelsz a másikkal, ha akarsz. Nem lehet a szerelemre fogni, az érzelem, a szex pedig tett!


Biztosan összeomlana a felesége, ha tudná, hogy mással szexszel a férje, és csodálkozom, hogy te egy gyerek képességeivel sem rendelkezel, már ők is felismerik, hogyha kellemetlen helyzetbe hozza a másik őket, az nem igaz barát, pláne nem szerelmes beléjük.


Tedd csak fel úgy a kérdést, hogy szeretője vagyok egy házas férfinak, szerintetek miért nem vállal fel? Köze lehet a mozgáskorlátozottságomnak hozzá?


10/10 válasz azt fogja mondani, hogy a pasi gerinctelen, te meg naiv vagy vagy gerinctelen.

2022. febr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves mindenki! A feleségét nem hagyja el nem is engedném. A hölgy csontvelő Calcidomás 3.-dik stádiumú sajnos.Már nem tudja nagyon haza sem vinni mert gépek segítségére szorul. Igen én szerető lettem. Igen lehet gerinctelen vagyok.De nagyon szeretem ezt az embert és nagyon szeretnék segíteni neki.És az is boldogsággal tölt el hogy közel engedett magához egy olyan nőt mint én...Ő nem gerinctelen csak kétségbe esett. És valószínűleg magányos...Senkije nincs magyarországon...Valószínű a gyászt sem lesz kivel megosztani.De én vele maradok bármi is történik,amíg csak akarja.
2022. febr. 19. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!