Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Volt olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt olyan, hogy egy fiúval barátkoztatok volna, ha nem lesz belétek szerelmes?

Figyelt kérdés
Hogy egyébként szimpatikus srác lett volna, de azzal, hogy többet akart volna, mint te, azzal kvázi kiirtotta belőled a nyitottságot?

2022. dec. 29. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mostmár minden férfivel szemben így lépek fel, ha többet akar és ez nem kölcsönös. Emellett veszettül lassan engedem közel magamhoz őket, nagyon figyelek a jelekre, hogy mikor kezd többet érezni.

Szeretem a férfiak társaságát, nagyon jó barátok, egészen más a velük eltöltött idő, mint a barátnőimmel. Ugyanakkor, túl sokszor futottam bele (szinte mindig), hogy többet akar a pasi egy idő után. Azután, hogy előáll ezzel a pasi, vagy elkezd finoman mélyíteni a kapcsolaton, udvarolni, akkor elköszönök.

Volt olyan fiú még régen, gimi idején, aki miatt a szívem szakadt meg, de képtelen volt helyén kezelni ezt, pedig évekig küzdöttünk, hogy egyensúlyba kerüljön újra a barátságunk. Nagyon, nagyon mélyen kötődtem hozzá, a mai napig sokszor eszembe jut, pedig évek óta nem beszéltünk, nem is láttam. Szomorú vagyok, hogy úgy alakult, ahogy, de ma már egy idegen.

Erre soha többet nincs igényem.

2022. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha egy fiúbarátod közeledne feléd romantikusan, nem hiszem, hogy miután elutasítottad, tudnál vele barátkozni. Mindig ott lenne benned a kétség, hogy tényleg barát, vagy vár, hogy újra támadjon.
2022. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenkit lekoptatok, akin latom, hogy kezd nyomulni.
2022. dec. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy volt-e? Kb. mindig ez van, ha én kezdeményezek barátságot. (mert nincsenek barátaim, de így nem is lesz).
2022. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!