Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés szerelmesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szerelmesnek lenni? Honnan tudhatom ha esetleg az lennék? Ha még sose voltam, még csak "crush-om" se volt. 20 éves vagyok

Figyelt kérdés

2022. dec. 22. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Nem volt sosem olyan, aki tetszett volna? Eddig asszex voltál?
2022. dec. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Leírhatatlan az érzés, ezért nem is próbálom magyarázni.

Egy biztos, ha szerelmes leszel, akkor pontosan fogod tudni, hogy az vagy!:)

2022. dec. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát aszexuális biztosan nem vagyok.


Volt már több is, hogy találkoztam olyannal, aki külsőre bejött, a belül is sokban hasonlítottunk egymásra, a barátaim is mondták hogy összeillenénk. Jól éreztem magam velük, de barátságnál többet nem éreztem irántuk, jó embernek tartottam őket, de sose akartam többet tőlük.

2022. dec. 22. 23:25
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

3-ra:

Hát akkor pont hogy aszexuális vagy!

2022. dec. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem lehet megállapítani, hogy valaki aszexualis-e. Mármint, nm is ismerjük a kérdező, azért ez egy elég komoly kategorizálás, miközben írt 3 sort magáról, és ennyi. Attól, hogy azokkal az emberekkel nem akart többet, nem jelenti, hogy mással se akarna. Akár azt is jelentheti, hogy aromantikus. De ennyi alapján ezt sem állítanám.
2022. dec. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem ez nem az, szexuálisan könnyen izgalomba jövök, csak szerelmet nem érzek. A szűzességemet is egy rövid kapcsolatban veszítettem el, akkor sem éreztem a másik iránt komolyabban semmit, csak olyan szimpátiát. Belementem mert úgy voltam vele hogy majd magától kialakul, de nem úgy lett. A szex része jó volt, de ő rajta látszott hogy érzelmileg teljesen más szinten éli meg ezt az egészet. Nekem nem volt olyan mindentelsöprő szeretem iránta. Hogy őszinte legyek kb a macskámmal azonos mértékben szerettem, ha ez mond valamit. Aranyos és kedves volt, sose csinált semmi rosszat, vagy olyat amivel okot adott volna arra hogy ne viszonozzam az érzéseit.
2022. dec. 22. 23:38
 7/9 A kérdező kommentje:

Így rákeresve az aromantizmus elég jól jellemez. Mármint én szeretném hogy valami kialakuljon de valahogy mintha képtelen lennék rá.


Amúgy ezzel érdemes pszichológushoz menni? Szeretném én is megélni azokat az érzelmeket.

2022. dec. 22. 23:54
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Leírom, nekem milyen volt az eddigi egyetlen ilyen.


Folyton vele lennél, ugyanakkor kicsit (egészséges mértékben) tartasz attól, hogy valamit elrontasz ha vele vagy.


A gyomrod az előbbi okán egyszerre ugrál kellemesen és rossz érzéssel is.


Kb bármilyen élethelyzetben eszedbe tud jutni az illető.


Nagyon sokszor kívánod őt szexuálisan is és úgy is, hogy kb mindegy mit csináltok, csak lehessél együtt vele.

2022. dec. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4-és fogyatékos, ne foglalkozz ilyen ökörségekkel! Szexualis vágy nem egyenlő szerelem, ő se tudja mi az ezek szerint.


Válaszolva: én sem vagyok szerelmes típus, bár én kicsit “direkt is” így voltam (érzelmileg zárkózott) egyéb okok miatt. 1x volt csak egy “plátóim” még 16 évesen, aki nagyon tetszett külsőre, meg dobogott a szívem, persze nem nagyon ismertem, tini hülyeség volt. Aztán 26 éves koromig SEMMI ilyesmi sem. Senki nem tudott igazán megfogni, vagy érzést kiváltani. 26 évesen volt először igazán.


De ez őrület volt, mert 26 éves koromra én is már elkonyveltem, hogyha eddig nem, én nem tudok szerelmes lenni és kész. Aztán volt ez a személy, aki már a legelső pillanattól, minden átmenet nélkül előhozott vennem olyan érzéseket, amiről én tényleg azt hittem egy férfi sem képes. Nagyon furcsa volt átélni, amiről úgy tudtad sosem fogod már érezni (azt hitted tini korral megszűnt): már első találkozásnál nem bírtam ránézni, ha rám nézett elpillantottam, lesutottem a szemem. Ekkor már tudtam hogy valami van, mert ilyet nem szoktam érezni, hogy ennyire ne bírjak ránézni vkire. A szívem dobogott, irtó zavarban voltam ahányszor ott volt a kozelembe. Aztán meg nem telt el nap, hogy ne gondoljak rá. Most mondaná mindneki, hogy igen nyilván szexuális vonzalom- ami logikus is-, de a poén az egészben, hogy sokáig SOHA nem gondoltam rá úgy. Inkább a szeme, mosolya, pillantása, hangja, nevetese volt eszembe mindig. Vagy az a kép ahogy együtt vagyunk meg ilyen hülyeségek. Évekig ramaty volt mert állandóan az eszembe volt.


Szexuális vonzalmakon könnyű továbblépni, nem marad túl melyen benned, plane nem olyan hosszú ideig, illetve nem a szex lesz csak a kozpontja, hanem annál több. Ahogy írták, tudni fogod, ha végre valaki melyen megérint, legyen annak bármi oka, mert nem fogod tudni olyan könnyen kiverni a fejedből, illetve nem csak szexualisan fog megérinteni..

2022. dec. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!