Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi ideig tartott a leghoss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tartott a leghosszabb kapcsolatod? Miért lett vége?

Figyelt kérdés
Kort és nemet írjatok.
2022. dec. 30. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

27/N vagyok, 16 és 18 éves korom között két évig voltam az első barátommal. Rettenetesen toxikus volt, csak hülye tini fejjel nem mertem szakítani, nem tudtam, hogy ennél egészségesebb kapcsolatok is léteznek. Éreztette velem, hogy hülye vagyok hozzá képest, hogy mindenben rossz vagyok. Féltékeny volt mindenkire, nem csak fiúkra, hanem barátnőkre, családtagokra. Persze ha ő mondja egy másik csajra, hogy mennyire bejön neki és lecserél rá, én nehogy megsértődjek. Nem foglalkozott velem semmit az utolsó egy évben, csak kockult, ha meg szóba hoztam, hogy légyszi csináljunk együtt is valamit, akkor meg sajnáltatta magát. Szex nem volt kb semmi, ha igen akkor 5 perc, vagy sikerül addigra elélveznem vagy cseszhetem. Fizikai erőszak sem állt tőle távol, szerencsére előbb szakítottam, minthogy megütött volna, de párszor erősen megszorította a karomat.


Már csak 8 hónap és átveszi a leghosszabb kapcsolat helyét a párom :D Ő érdemli meg jobban a címet :D

2022. dec. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35 vagyok (nő), kb. 15 évig. Túl nagy kötöttségnek éreztem, és elmúltak az érzéseim is.
2022. dec. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

4 évig.

Mellettem, az én hátszelemmel fejlődött fel, lett karrierje(nekem az a kapcsolat amikor vállvetve segitjuk egymást)es amikor kinevezték csopveznek, elszállt a pénztol.


Hirten màr nem a közös házunkra gyűjtött velem felesben, hanem kivette a részét is, új kocsit hajót is vett meg lecserélt egy tehénre(teltlibák voltak az etalonjai ez akkor derult ki tisztán. Utolag meg velem akarta csalni.)

Eljegyzés bontás is volt amúgy közben.


De az egész bonyolodott azzal is hogy kb 3.5 éven át voltam megfelelési kényszerben mellette lábtörlőként (nem hordhattam pl szoknyát sem, nem sminkelhettem, mert az szerinte qurvás, de ezeken tul is állandóan csak kritizált)és elkezdtem dacolni, ledobtam a megfelelési kényszerem, nem lábtörlősködtem már, nem csicskultam, ugy öltöztem ahogy akartam, folyamatosan veszekedős is lett ettől is a kapcsolat hogy már én kiállok önmagamért és nem hódolok be. Ez neki nagyon nem tetszett, de már nem bírtam a sok lekezelést tőle.


(Miatta jártam farmerben pólókban csak mkkor utáltam, és ezek mellett meg más nőkrt lesett. Hát köszi szépen.én nem lehetek nő, nem élhetem meg hogy nő vagyok, hozom azt a formát amit nekem dirigál, aztán meg másokat les?)


És az egészben a legrosszabb, hiába nálam az igazság, mégis neki viszi fel az isten a dolgát. Elér mindent, boldog, elégedett, én meg szívok csak a többivel is

2022. dec. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

26N, 2 évig tartott még tinikoromban. Azért lett vége, mert rossz hatással volt rám, le akart beszélni a továbbtanulásról, pedig kitűnő tanuló voltam, videojáték-függő volt és állandóan politizált, mindenért a rendszert szidta, pedig csak ő volt lusta bármit is tenni azért, hogy előrébb jusson az életben. Engem is be akart vonni ilyen párttagságba, utólag nagyon örülök, hogy még időben kidobtam. Nekem nem kell ilyen link pár.


Azóta rövidebb kapcsolataim voltak, mert már nagyon tudatosan keresek párt és sok szempontnak meg kell felelnie az illetőnek. Nem maradtam olyan kapcsolatban sokáig, amit nem éreztem tökéletesnek. A mostani páromnál érzem azt, hogy ő lehet a nagy ő, mert benne minden megvan, amit kerestem. Remélem jó hosszú kapcsolatunk lesz :)

2022. dec. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Egy évig. Azért lett vége, mert emberünk kijekejtette, hogy még élni akar.


De egyébként a mostani a leghosszabb, a vőlegényemmel 4 éve vagyunk együtt. :)

2022. dec. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8,5 évig. Jobban belegondolva, nem igazi kapcsolat volt csak kölcsönös egymásra támaszkodás. Fiatal fejjel, éretlenül mentem bele, ha nincs ló jó a szamár is alapon :( 38/f
2022. dec. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26 éves vagyok, ez lemaradt
2022. dec. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A jelenlegi a leghosszabb és az egyetlen. Jelenleg kb egy éves.

21N

2022. dec. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

35N

Most tartok 10 évnél a másodikkal, az első 7 évig tartott

2022. dec. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!