Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Flörtölnél valakivel ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flörtölnél valakivel ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Sokáig teljesen oda volt értem, de mikor összejöttünk, nem sokra rá “elmenekült”, azt mondta nem akar most tőlem semmit, egyedül kell most lennie, éreztem, hogy már zavarom, sok vagyok neki és kb. fut el előlem minél messzebb.

Nem is beszéltünk jó sokáig, messze került és én is őt.

Újabban mégis hirtelen nagyon érdeklődő lett, ő kezdeményezte a beszélgetést, és flörtöl velem.


Ha engem nem vonzz valaki, és már zavar/idegesít/nem vagyok szerelmes belé és meg akarok szabadulni tőle (és tudom, hogy ő pedig érez irántam), akkor nem kezdek el flörtölni vele, hanem örülök, ha végre sikerült vele leépítenem a kapcsolatot és úgymond “megszabadultam” tőle/megnyugszom, hogy végre nem kell vele beszélnem, elfelejtettük egymást stb.


Miért kereshet/flörtölhet abban az esetben, ha tényleg ennyire menekült tőlem/nem tetszettem már neki?



2023. jan. 1. 19:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha sokáig odavolt érted akkor nyilván nem taszítod. Az meg, hogy nem szerelmes beléd egy másik dolog. Velem is volt már olyan, hogy nagyon oda voltam egy srácért, aztán évek után, amikor ott volt a lehetőség, hogy összejöjjek vele és jobban megismertem, rájöttem, hogy nem ő megfelelő partner egy komoly kapcsolatra. Mint pasi azóta is bejön, de ennyi. 🤷🏼‍♀️

Lehet, hogy a sráccal is ez van. Meg az se mindegy, hogy mikor mondta, hogy nem akarja folytatni.

2023. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen utolsó, ezt tartom a legvalószínűbbnek. Amikor összejöttünk, akkor szembesült vele, hogy én nagyon igénylem, hogy sok mindent megosszunk egymással, ne csak “éljünk egymás mellett”, hanem beszéljünk mély dolgokról is ha úgy van, és az is meglepte, hogy sokkal érzékenyebb vagyok, mint gondolta. Mondta is, hogy neki ez így nem fog menni, nem bírja ezt az intim közelséget, amit én várnék, neki ez túl sok. Meg amikor elutasított, pont “bekattant” nála, hogy őt eddig mindenki megcsalta és ő most nem akar ilyen érzelmekbe bonyolódni
2023. jan. 1. 20:11
 13/17 anonim ***** válasza:
Nyilván azt akarod hallani, hogy odáig van érted, de csak magadat szivatod ezzel az egésszel. Csak játszik veled, és ha belemész a játékba, hatalmasat fogsz koppanni.
2023. jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nyilvan nincs oda értem, mert akkor velem akarna lenni, de mint nő, szerintem jogosan hiszem, hogy bejövök neki.
2023. jan. 1. 20:38
 15/17 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, ha bejössz neki. Hú de nagy dicsőség ha egy féregnek tetszel.
2023. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hát nekem is ego tuning😃
2023. jan. 1. 21:10
 17/17 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe,komolytalan,csak szórakozik Veled.
2023. jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!