Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitna mindig flörtölnénk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitna mindig flörtölnénk, belezúgtam ngayon, de van barátja?

Figyelt kérdés
Van lányka , kit kb fél éve ismerek , minenhéten együtt töltünk egy délutánt " ami délutánunkat " , eleintem csak úgy , de mostár belezúgtam . Nekei van barátja idősebb mint én , én 17F vagyok . Megyünk fagyizni meg csak úgy néha beülünk valahova . Elhívtam már mozizni is , és nagyon jól elvoltunk mindig . Nem vagyok azoak a félénk tipus , de mst nemtudodm mit tegyek . Próbálkozzak , vagy valjak szerelmet neki ? Néha tiszta barát- barátnőknek tűnünk , de semmi komolyabb ...... What should i do ?

2013. ápr. 25. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
...és most magyarul.
2013. ápr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
You have to practice typing.
2013. ápr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulnod írni.
2013. ápr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Like a Music válasza:
Ha vagy annyira tökös akkor kockáztatod a barátságotokat és megmondod neki hogy szereted. Ha nincs merszed akkor szenvedni fogsz. 18/L
2013. ápr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kímélj meg mindenkit a töketlen helyesírásodtól!!!!
2013. ápr. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!