Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Társaságban ki hogy reagál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társaságban ki hogy reagál? Észreveszitek-e?

Figyelt kérdés
Amikor összegyűlnek a baráti társaságok. Észreveszitek, ha ott a párotoknak megtetszik egy ellenkező nemű? Mindenki megnézi a szépet? Hogy reagálsz? Mulattat vagy felbosszant? Szerintetek ez természetes? Nyilván nem történik semmi csak akinek éles a radarja erre észreveszi. Érdekel ki hogy gondolkodik erről.

2023. jan. 2. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Az én párom nem szokta észrevenni. Sokszor kérdeztem erről, abszolút nem vagyok féltékeny típus, nem lenne oka így hazudni nekem. Azt mondta, hogy menet közben többnyire a földet nézi (egyébként én is, nem szeretek idegen emberek szemébe nézni), és hogy nem szokott neki feltűnni senki és az sem, ha nézik. Persze ettől meg nem gaz megnézni a másikat vagy ilyesmi, de ha mondjuk a társaságban direkt keresi a szemkontaktust mással, miközben ott van a párja, az igencsak problémás.
2023. jan. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Ez a radar valami új duma?

Nyilván nem várom el a páromtól, hogy vak legyen, de vannak bizonyos határok, amiket ne lépjen át.

2023. jan. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az exeimről tudom, hogy mire gondolsz. A jelenlegi párom viselkedésén nem látszik, ha van is ilyesmi. Végig rám figyel meg a témákra, nem fixálódik rá más emberekre, nem ciki vele megjelenni
2023. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nekem is feltűnik, akkor nagyon nyilvánvalóan csinálja. Zavarna. Alapvetően szinte vak vagyok az ilyesmire, azt se veszem észre, ha engem néz meg valaki, így, mire nekem leesik valószínűleg már mindenki más észrevette. Szerintem nem fér bele az, hogy másokra csorgassa a nyálát egy pasi akinek párja van. Egy sima megnézte, nyugtázta helyzet nem gond.
2023. jan. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az nem szokott feltunni, ha konkretan megtetszik neki valaki, mert annyira nem bamul soha senkit, nyilvan ranez emberekre, de pl ha tarsasaggal vagyunk, kivetel nelkul mindenkivel halal kozvetlen es jo fej, nokkel es ferfiakkal is, mindenfele uj ismerosre nyitott, szoval ha a tarsasagba erkezik uj lany, vele is pont ugy viselkedik, mint barki massal, akkor is, ha szep, akkor is, ha kevesbe. Idegenekre viszont nem szokott figyelni, pl szomszed asztaloknal ulokre, maximum ha valaki feltunoskodik direkt.
2023. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért kell lepontozni a válaszomat? Nem életszerű, hogy a párom nem dgna meg minden szembejövőt vagy nehéz elhinni, hogy nem vagyok naiv és ő nem hazudik? Nekem mindegy :D
2023. jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Eszre hat:D Picit zavar, de megtanultam kezelni, hiszen normalis dolog, hogy neha megtetszik mas is.

Ha a (magas, jokepu, figyelmes..) parom elenken beszelget egy csinos csajjal, nem fogom felroni neki. Altalaban kutyaharapast szorevel modjara en is elfoglalom magam egy szimpatikus fiatalemberrel, vagy feltunoen fellibbenek a tancterre:D Ez valt be a legjobban - ezen azt ertem, hogy igy tudok kulonosebb rossz erzes nelkul tullenni rajta.

2023. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akin ezt észre lehet venni, az minimum szánalmas, de inkább megalázó. Nem mutatkoznék olyan emberrel, aki mellett nekem égne a pofám a viselkedése miatt. Tiszteljük már meg annyival magunkat, a partnerünket és a többi résztvevőt is, hogy nem viselkedünk úgy, mint egy kutya, aki valakin szalonnaszagot érez. Attól, hogy valakit szimpatikusnak tartasz, nem kell úgy viselkedni, mint egy szakadt rıbanc és főleg nem kell mindenáron a másik tudtára adni, ugyanis nincs funkciója.
2023. jan. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Tehát ha pl...megyünk az utcán a párommal és elmegy mellettünk egy brutálisan jó nő és elkezdem győzködni a párom, hogy rossz felé jöttünk és igazából arra kellene menni amerre az a csaj megy? ..

Nem...neeem ilyet nem szoktam. :DD

2023. jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Számomra ez teljesen természetes dolog, mivel megvan a bizalom a párommal, így még el is mondjuk egymásnak, ha látunk valami szépet.

Én elég jól érzékelem mások energiáit, a párom meg jó megfigyelő, így mikor baráti/haveri társaságban féltékenykedést észlelünk, nagyon jókat szórakozunk rajta. Mert legtöbb esetben túlzott vagy nem jogos a féltékenység. Ha jogos, akkor nyilván nem vicces, hanem szomorú.

2023. jan. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!