Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyeim! Ki hogy jellemezne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Ki hogy jellemezne egy igazi férfit? Nektek mitől férfias egy férfi? És milyen aki férfiatlan és miért?

Figyelt kérdés

2023. jan. 5. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Minden férfi férfias, hisz férfi.
2023. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Az igazi férfi olyan, mint Pierce Brosnan, aki mellett istennőnek érzi magát a felesége pedig kívülállók mindig próbálják kikezdeni csak mert felszedett kilókat az évek alatt. Minden nőnek járna egy ilyen FÉRFI.
2023. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1# hát ezzel nem értek egyet, de meglátjuk más mit gondol
2023. jan. 5. 16:59
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Persze, hogy nem értesz egyet. A többség nem ért egyet, mert úgy gondoljuk, vannak tulajdonságok, amiket el kell játszanunk, hogy az adott nemhez tartozzunk. Az, hogy ebbe sokan lelkileg belenyomorodnak, az teljesen mindegy, a lényeg, hogy valami kitalált szabályrendszert kövessünk. Úgyis férfitöbblet van, nem? Csináljuk ki a pasikat a stresszel. Feministaként mondom.


Ezek a kérdések azok, amik olyanok, mint az a csákány? amit a hegymászók használnak, hogy felhúzzák magukat a jeges hegyoldalon, csak a múltat akarja minél közelebb húzni. Mert ahelyett, hogy végre valahára felfognánk a pici agyunkkal, hogy Béla ilyen, Ottó olyan, Géza meg amolyan, és mindannyian férfiak, teljesen mindegy, hogy szeretnek főzni, vagy olvasni, vagy sírni, inkább írjuk le, soroljuk fel a sok-sok macsó tulajdonságot, amiket tanultunk, és retardált papagájokként visszamondunk.

2023. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én találkoztam már olyannal akiről első benyomásra egy magabiztos sármos férfinak a javából tűnt!

Majd amikor eljött az ismerkedés szakasza egyre jobban éreztem egy nagy csalódás. Nem voltak meg benne azok a férfias mozdulatok amikor beszélt nem volt egy férfihoz mért mondata egyéb. Úgy éreztem ilyen mellett nem érezném magam nőnek. Szóval nem biztos hogy a menő óra, férfias körszakál s egyéb dolgok alatt egy irtó kívánatos férfi lakozik.

Viszont ismerek olyat ki kissé szerényebb visszafogottabb ám mikor eljött a pillanat kellemes csalódás ért! Belehabarodtam s most ő életem szerelme

2023. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
74%

https://www.youtube.com/watch?v=PVGgEtfs9Ow


Sárm, elegancia, pénz, védelmezés, magabiztosság, erő, csábítás, pimaszság,...

MINDEN ott van a linkelt videóban.

2023. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Férfias: erős (fizikailag és lelkileg egyaránt), ugyanakkor nőkkel és gyerekekkel (elesettekkel, kisállatokkal stb.) végtelenül gyengéd. Segítőkész és empatikus. Ugyanúgy nem derogál neki felhasogatni a tüzelőt, mint a kezébe venni a mosogatószivacsot.


Férfiatlan: aki az erejét fitogtatja a nála gyengébbekkel szemben. A partnerét összekeveri az anyukájával. Retteg a rovaroktól, és egyéb kevéssé vonzó állatoktól.

2023. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

4# nem azért tettem fel a kérdést hogy a tipikus válaszokat kaptam, pont arra voltam kíváncsi hogy kinek milyen egy férfias férfi

Számomra sem csak az a férfias férfi aki mindenkinél erősebb és sosem sír, sőt...

2023. jan. 5. 20:25
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az a személy,aki mellett ragyogok és ami a legfontosabb:ÖNMAGAM lehetek.

Aki imád dögösen,meg mackógatyában,zsíros hajjal, pattanásosan is,aki mellett lehetek erős,de lehetek esendő is.

2023. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki kiáll mellettem, akire felnézhetek, erős, de velem gyengéd.


A férfiatlan ennek az ellentéte.

2023. jan. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!