Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet hogy más emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy más emberek folyton találnak szerelmet?

Figyelt kérdés

Csomó embernél, ismerőseimnél is látom. Van aki nem sokat van egyedül, van aki kapcsolatból kapcsolatba megy

Kérdem én ez hogy lehetséges?

20 voltam, mire az akkori legjobbnak ítélt partnerjelöltet megtaláltam. Egy évig együtt, majd szakítás. rá pár hónapra megismerkedtem valakivel, de mostanra elengedtük egymást, vagyis inkább ő utasított el engem…

Szóval azt érzem nekem mindent ki kell heverjek, idő mire elfogadom a beteljesült és a beteljesületlen dolgokat egyaránt. Sosem voltam még igazán szerelmes. Volt hogy kerestem, volt hogy rám talál(hatott volna) az élet elhintette előttem hogy na majd talán most boldog lehetek (sokáig nagyon kölcsönös volt) mégis elvette tőlem a “lehetőséget”

Megy az időm, hónapok évek boldogság nélkül. Igaz most se lettem szerelmes, de nagyon tudtam volna szeretni a másikat


Akiknek olyan könnyen megy, mi ennek a titka?(: hogy lehetnek szerelmesek az emberek ilyen hamar, hogy lehet szerencséjük ilyen hamar új párt találni?

Utazok, egyetem ezer dolgot tudnék mondani ahova járok, mégse botlok bele



2023. jan. 8. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Izgulsz, válogatós vagy, ronda vagy.... nagyon sok oka lehet.
2023. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Lazy Lover ***** válasza:
100%
szerencsés az illető
2023. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ronda, és a belső értékeimmel sincs gond azt kimerem jelenteni, egyszerűen nem találok olyat akivel olyan szintű kölcsönösség legyen hogy párkapcsolat legyen..és igen, mindenki válogat arra amire vágyik!
2023. jan. 8. 21:35
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek mély érzéseik és felszinesek a kapcsolataikban. Biztos nem sírják vizesre a párnájukat egy szakítás után. Nekik egy kapcsolat annyi, mint egy cipő, könnyen cserélgetik.
2023. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Ha jó a külsőd jó arc vagy belsőleg is minden oké, akkor túl nagyok az igények vagy mégsem stimmel valami
2023. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem szerelemből vannak párkapcsolatban.
2023. jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ezek az emberek elsősorban élőben ismerkedtek és nem féltek odamenni kiszemeltjükhöz hanem úgy voltak vele hogy lesz valami. Emberek élőben nyitottabbak mint online ez meg is látszik. 2 év alatt ameddig én társkereső oldalakon szerencsétlenkedek mások az idő alatt 2x bepasiztak/csajoztak. Ha én is bevállalósabb lennék már lehet nekem is lenne valakim. Online hatalmas a tér így ott mindenki a saját szintje felett válogat!
2023. jan. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Hans Pötterman ***** válasza:
64%
Túlagylod a témát és ezt megérzik
2023. jan. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Ha férfi vagy, akkor nem nézel ki elég jól hozzá. Ha nő vagy, akkor magadhoz képest irreális igényeket támasztasz.
2023. jan. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Úgy bírom hogy a 9-eshez hasonlókat állandóan lepontozzák ahogyan engem is. Mi van veletek, faj az igazságot leírva látni? Pedig a 9-es röviden a lényeget írta le. Férfiaknál hátrányos megjelenés (rossz külső) a nőknél meg a saját értékrendjüknél magasabb elvárás.
2023. jan. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!