Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Feltételeznétek, hogy ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltételeznétek, hogy ez a férfi komolyat akart? Én rontottam el vagy ő gyáva?

Figyelt kérdés

Egy buliban rámnyomult mikor még barátnője volt. (Utána nem sokkal szakítottak is, mert már teljesenki volt hűlve.) Elég sokat ittunk, invitált, hogy szexeljünk, de aztán beugrott hogy barátnője van és tök normálisan mondtam neki, hogy ezt most ne, és hogy a barátnője gondolom nem örülne. Utána hozzám se szólt, másnap ott voltak előttem a barátnőjével kézenfogva. Amikor szakítottak szinte rögtön kavart egy másik lánnyal, pedig ott voltam én is. Teltek a hetek, továbbra sem keresett. Többször volt, hogy együtt voltunk házibuliban vagy bulizni, de a szemem láttára smárolt a másik csajjal, ismerkedtek stb…Majd később egy harmadik csajjal kezdett ismerkedni. Éreztem, hogy tetszem neki, és próbáltam felé jelezni, részegen néha dicsérte a kinézetem, de józanul abszolút semmi.

Ennek az egésznek az lett a vége, hogy most kiderült, hogy elvileg azért nem próbálkozott nálam, merthogy én akkor egyszer elutasítottam és azt hitte semmi esélye. És most teljesen oda van értem, mióta egyértelműen a tudtára jutott, hogy nekem is bejön ő, hogy ő mióta erre várt



2023. jan. 9. 08:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Dőlj*
2023. jan. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak megerősíteni tudom az előző válaszolókat. Hagyd ezt a pasit, komolytalan.
2023. jan. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi alapján feltételezné ezt bárki is? Semmi nem utal rá.
2023. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!