Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelemből jöttetek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből jöttetek már össze valakivel?

Figyelt kérdés
Elmúltam 30 voltak kapcsolataim, jól is működtek, de sosem jöttem még össze úgy senkivel hogy szerelmes legyek belé. Akikbe szerelmes voltam soha nem viszonozták. És a partnereim vonzóak voltak, de nem éreztem sosem azt a pluszt mint azoknál akik nem viszonozták.

2023. jan. 12. 01:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
5%
Mindenki volt már szerelmes, én sok lányba voltam szerelmes 2015 óta de egyikkel sem volt kölcsönös vonzalom csak én voltam beléjük szerelmes ők vagy nem vettek észre vagy elhajtotta. Ki kell mondanunk igényekkel teli világban élünk és a normális melós pasas megy ki a divatból.
2023. jan. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
63%
Én igen. 29 évig vártam egy olyan kapcsolatra, ami kölcsönös szerelem. Kb.1,5 év őrült boldogság után vettem észre a jeleket, hogy ő nem szerelmes belém. Most már 44 éves vagyok, időközben a magam és mások életéből leszűrtem a tanulságot, hogy az a naaagy szerelem, ami után mindenki vágyakozik, soha nem kölcsönös. Törvényszerűen ébred a kevésbé vonzó félben a saját szintjénél jóval magasabban levő iránt, de ha egy szinten lennének is, a szerelem akkor sem ragályos, mint valami vírus. Sőt, szánalmassá tesz és emiatt a másik soha nem fogja tudni viszonozni ugyanazt az imádatot. Én már tudom, amikor valaki azt hiszi, hogy a másik ugyanazt érzi, amit ő, benne van egy óriási önnecsapásban. A szerelemre 10 évente egyszer ha képes az emberi szív, semmi esély rá, hogy a kiszemeltnél pont akkor van a 10.év. Ettől még persze létrejönnek kapcsolatok, de igazán szerelmes csak az egyik fél.
2023. jan. 17. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

A korábbi kapcsolataimban barátságból lett több és bár nagyon szerettem őket, sose éreztem azt a mindent elsöprő szerelmet velük.

A jelenlegi párommal úgy jöttünk össze, hogy "csak barátság extrákkal", és egyikünk sem akar elköteleződni. Egy idő után már nem lehetett tagadni, hogy véglegesen és visszavonhatatlanul egymásba szerettünk. Azóta is együtt vagyunk már több éve. A szerelem azóta sem múlt el. Azt hiszem, ha igazán szereted a másikat, akkor együtt bármit át tudtok vészelni és bármit meg tudtok oldani.

2023. jan. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondjak, hogy amikor nagyon szerelmesnek erzed magad, akkor valojaban nem a masikba vagy szerelmes, hanem abba, amit beleabrandozol. Jo esetben a valosag nincs messze az illuziotol, rossz esetben tavol all tole es akkor csalodas lesz a vege.
2023. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 NTBS ***** válasza:
Igen.
2023. febr. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan harminc éves koromig nem voltam olyannal, akibe szerelmes lettem volna. Nem jött. Nem találkoztam ilyennel. Belementem kapcsolatokba, egy komolyban elfogadtam egy gyűrűt is. Ra egy évre találkoztam olyannal, hogy szerelmes lettem....
2023. febr. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Kb.úgyanúgy, mint te. Vagy van párom, vagy szerelmes vagyok, de a kettő ritkán esik egybe😂

Az első kapcsolatom volt olyan, hogy csak majdnem szerelem volt mielőtt összejöttünk, de még nem. Utána viszont nagyon gyorsan lett hatalmas szerelem. Talán ez lenne a legideálisabb.

Ma már össze se jövök senkivel szerelem nélkül. Nincs is senkim 8 éve 😂Egy plátói van nagyon régóta. Engem már nem érdekel. Szerintem nem lesz többé senkim, mert szerelem nélkül nem kell, sokkal jobb egyedül.

Nem akarlak vigasztalni, de én már 40 is elmúltam, de ez így maradt🤷🏼‍♀️

2023. febr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Hans Pötterman ***** válasza:
81%
Nem. Pedig már a második kapcsolatomban élek 4 éve,de az elején se volt részemről az a rózsaszín ködös állapot. Exemnél sem. Ez van,nem tudsz mit tenni van akinek szerencséje van,másoknak nincs.
2023. febr. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
81%
Én egy kapcsolat kivételével csak abból. De többet voltam egyedül, mint párkapcsolatban. Valóban nem egyszerű ilyet találni.
2023. febr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Többször is voltam szerelmes, de csak egyszer jött össze pár hétre. Aztán dobott. Több hónapig szenvedtem. Hivogattam, írtam neki. Egyszer össze is jött a szex. De gondolom hiánya volt éppen... aztán próbáltam az eszemre hallgatni és elfogadtam. Mert ha nem kölcsönös akkor el kell felejteni...
2023. máj. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!