Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelemből jöttetek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből jöttetek már össze valakivel?

Figyelt kérdés
Elmúltam 30 voltak kapcsolataim, jól is működtek, de sosem jöttem még össze úgy senkivel hogy szerelmes legyek belé. Akikbe szerelmes voltam soha nem viszonozták. És a partnereim vonzóak voltak, de nem éreztem sosem azt a pluszt mint azoknál akik nem viszonozták.

2023. jan. 12. 01:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

7# Kérdező, ezt neked kell tudni hogy jól érzed e magad egy nem szerelem alapú kapcsolatban, és hogy erre mennyire van szükséged.

Ha emészt és lehúz érzelmileg a szerelem hiánya (nem a társad húz le, ettől még lehet értékes tartalmas egy kapcsolat), akkor gondold meg hogy érdemes e ilyenekbe belemenni.

Én 45 évesen 6 éve lettem szerelmes úgy, hogy néhány randi néhány szex erejéig tartott ki a másik mellettem. De már ez is valami, mert egész életemben csak plátói szerelmek voltak. Egy éve lett egy kapcsolatom, az is szerelemféle, de ez viszonozva is van. Mivel nem tökéletes a kapcsolat, keresek tovább és most újra kezdek kölcsönösen beleesni valakibe.

Azt akarom mondani neked ezzel, hogy el fog jönni a te időd is.

Annyit még hozzátennék, nagyban hozzájárult az életem ilyen gyökeres fordulatához a nyilt, egyre nyiltabb kommunikáció a partner felé.

2023. máj. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
En keptelen vagyok egyutt lenni valakivel, ha nem vagyok szerelmes. Egy ido utan elkezd idegesiteni, bantom. Inkabb elkuldom, minthogy szenvedjen mellettem. Sajnos, ha szerelmes voltam, a masiknal hamar elmult es o kezdett bantani, igy onnan is koleptem. Mar megbekeltwm az egyedullettel.
2023. máj. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!