Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkeresésnél ezek hátrányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkeresésnél ezek hátrányok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Véleményt szeretnék kérni, hogy mi a véleményetek olyan pasiról, aki 7 éve minden hétvégén (péntek-szombat-vasárnap) sörözik kb 8-9 sör - hétköznap nem iszik, mert vezet. Napi 4-5 fekete kávé és napi 25 száll cigarettát szív el.



2023. jan. 13. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Eleg hatrany, nem szeretnem 50 evesen eltemetni a paromat🤷🏼‍♀️


Nem zavar sem az alkalmankenti alkohol ivas, sem a cigi, de ez brutal sok mind a kettobol.

2023. jan. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálam kizáró ok lenne, még a napi két szál ciginél is rezegne a léc.

A sörözés annyira nem gáz, de cseppet sem vonzó.

Amúgy én azt vettem észre magamon, hogy a borkedvelő férfiak számomra vonzóbbak, mint a sörpártiak (nyilván alkoholizmus kizárva) - valszeg mert előbbiek általában intelligensebbek és kifinomultabbak.

2023. jan. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan alkoholista. Nálam havi 2-3 alkalom fér bele az ivásra, de legjobb, ha annyi sincs. 20 évesen még elmegy a minden hétvégén bebaszás, de 25 felett szerintem már nagyon gáz…


Cigit utálom, a mostani párom leszokott róla a kedvemért, mert amúgy kizáró ok nálam. A kávéval nincs bajom, én is kávézok.

2023. jan. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2 Borparti ferfiak sorozos megfeleloje a kezmuves sorok kedveloi :) Naluk nem vettem eszre, hogy kevesbe lennenek intelligensek, szimplan jobban bejon nekik a sor ize, mint a bore es altalaban ok nem is isznak zavaroan sokat.


Akik viszont veszik a sok kommersz szart, Soproni, Aszok, Dreher es tarsai, azok valoban nem valami kifinomult emberek altalaban.

2023. jan. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bizonyos körökben még előny is, de nem biztos, hogy azokat a piás, bagószagú, igénytelen nőket keresed. Nekem biztos nem lennél opció párkapcsolatra, mert a cigiszagot, bagószagó leheletet borzasztó kellemetlennek tartom (ha valaki max. heti 1 szálat elszív, és nem rögtön akar utána csókolgatni, OK, de napi szintűt nem tudnék elviselni, egyszerűen a szervezetem nem viseli el), a sörfogyasztási szokásaid nettó alkoholizmusról árulkodnak (az sem szimpatikus). A kávészagtól is hányingerem van, meg volt olyan ismerősöm, akinek kellett napi 3 kávé, már ő sem élt emberhez méltó életet, mert annyira függött, hogyha a 3. kávé nem volt meg, már olyan volt, mint a mosott kaki vagy fájt a feje. Ilyen ember mellett nem tudnék boldog és kellemes életet élni, párkapcsolatban lenni vele.
2023. jan. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 igen ez igaz.
2023. jan. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez kizáró ok
2023. jan. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez undorító nekem és kizáró (se nem iszom, se nem cigizek)
2023. jan. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly? Ki vágyik egy cigiszagú szeszkazánra?
2023. jan. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, még külön-külön is az lenne, hát még így egyben
2023. jan. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!