Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolatban élőktől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élőktől kérdezem ti hogy viselitek a távolságot és a hiányt?

Figyelt kérdés

Azoktól hallanám leginkább akik tényleg messze vannak egymástól és nem csak hetente találkoznak, mert én azt nem tartom annyira élhetetlen távkapcsolatnak, én örülnek ha láthatnám hetente, hanem akik csak 2-3 havonta tudnak találkozni.

Illetve nagyon szívesen beszélgetnék egy szintén hasonló helyzetben lévő lánnyal, kicsit a problémáinkat kiadni egymásnak stb, szóval írhattok privátot.

De attól függetlenül ide is várom mindenkinek a sztorijait hogy ők milyen helyzetben vannak, hogyan oldják meg, mennyire lehet fenntartani hosszútávon



2023. jan. 23. 17:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nyilván sokáig nem fenntartható, max átmenetileg. Érdemes lenne összeköltözni
2023. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nyilván tudjuk mi is, de az jelenleg nem opció 1-2 évig
2023. jan. 23. 19:45
 3/15 anonim válasza:
82%

Fél éve vagyok távkapcsolatban. Szerencsére úgy alakulnak a dolgok hogy 2 hetente tudunk találkozni

Deee nincs olyan hogy hogy ne lenne sírógörcsöm attól hogy nincs mindig mellettem 😅

Dee túl kell élni ezt az időszakot, kitűzni egy nagyjábóli dátumot pl az összeköltözésre, ami tartja az emberben a lelket


23 L

2023. jan. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Szia,


6 éve kamionos a párom. 3 hét távol, 1 hét együtt. Változó a nehézség. Alapvetően jól bírom, de volt, hogy majdnem feladtam.

2023. jan. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

17 hónapja tart.Ez idő alatt 5 találkozásunk volt és a következő kérdéses hogy mikor lesz.

Mindent megtesz,hogy pótolja a fizikai hiányt,amiért végtelenül hálás is vagyok neki,de tisztában vagyunk mindketten vele,hogy ez kevés.

Nem tudjuk mikor lesz ennek a helyzetnek vége,így nincs kapaszkodó,sokszor úgy érzem csak lógunk a levegőbe.

Általába véve jól viselem,de vannak nehéz időszakok.

2023. jan. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek sok erőt és kitartást kívánok, ha igaz a szerelem menni fog
2023. jan. 29. 15:39
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, és nektek mi a tervetek a jövőre nézve? Van egyezség, hogy meddig tartjátok fenn a távkapcsolatot és ki fog kihez költözni?
2023. jan. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Az első másfél év volt nehéz, de aztán találtam olyan szeretőt, akivel tudom magam vigasztalni a hosszú távollétek alatt. A szex megvan vele, a szerelem meg a párommal.
2023. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Fuuu utolsó, remélem mind a kettő otthagy a búsba.
2023. febr. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Kitartást kívánok mindenkinek. ❤
2023. febr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!