Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kérdésem távkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem távkapcsolatban élőknek szól. Ti milyen sűrűn találkoztok/ beszéltek a párotokkal? Mekkora a távolság közetetek? Hogy bírjátok elviselni a távolságot?

Figyelt kérdés
Mit tudnátok tanácsolni, hogyan bírkózzak meg a hétköznapokban a párom hiányával? Köszi a válaszokat. :) 21/L

2014. nov. 22. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:

1 héten egyszer találkozunk (amikor nekem a suli miatt szünet van akkor egymáshoz megyünk), amikor csak tudunk beszélgetünk neten, meg levelet írunk egymásnak.

1 év és 8 hónapja vagyunk együtt, 200 km van közöttünk.

Az elején sokkal rosszabb volt elviselni ezt a távolságot, mára ez azért lecsökkent valamennyivel, plusz az is segít, hogy suliba járok, így lefoglalom az agyamat. Ő 30, én pedig 24.


Sokszor nehéz nélküle, de nagyon szeretjük egymást, és mikor nekem vége a sulinak, akkor nagy valószínűséggel össze is fogunk majd költözni. :)


Sok boldogságot és kitartást Nektek! :)

2014. nov. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A párom kamionos. 4-6 hétig van úton, és egy hétig itthon. Majdnem mindennap beszélünk telefonon, néha skypon. 6 éve vagyunk együtt.

Én is dolgozom, és tudomásul veszem, hogy ez van.

Este gépezek, olvasok, vagy végzem a házimunkát.

2014. nov. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ui.:

Tanácsom: beszélgessetek annyit, amennyit csak tudtok, a kezdeti nehézségeken át fogtok esni, utána már jobb lesz. :) Kösd le az agyadat, hogy mással foglalkozz, minthogy emészd magad a hiány miatt. Ha sírni szeretnél, sírd ki magad, utána pedig légy vidám. :)

2014. nov. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Nektek is kitartást. :)
2014. nov. 22. 21:45
 5/8 anonim ***** válasza:

2000 km. Barátom Angliában a családjával ( pár éve költöztek ki ) én meg itt Magyarországon. Ő 19, most végez a gimiben, én 17. 8 hónapja vagyunk együtt.

Először volt olyan, hogy 17 napig nem láttuk egymást, máskor lógtunk is a suliból, és minden pénzünket repjegyre költöttük. Nagyon abszurd, és különleges a történetünk, mégis együtt vagyunk, és mindennél jobban szeretjük egymást. Ez a tanév a nagyon nehéz, most volt meg a leghosszabb, 17 napot külön töltött időnk, holott eddig 4x 10 napot töltöttünk csak külön, ami nagyon jó átlag!

Nehéz, és nagyon félek, hogy kihat a kapcsolatunkra, de próbálunk arra gondolni, hogy májusban már végleg ideköltözik, és akkor már semmi nem szabhat határt a szerelmünknek.

Szerencsére a szüleink is támogatnak, bár az enyémek maradibbak, és ellenkezőbbek, sokat enyhült minden.

2014. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mi kb 3 hetente találkozunk a barátommal 753 km van közöttünk!Minden este beszélünk sypon és napkzben is sokat chatelünk. Ő 18 én 16. Nagyon rossz mikor külön vagyunk, de minennél jobban szeretjük egymást!
2014. nov. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
200 km-er van köztem és a barátom között..Mi sajnos havonta 1x találkozunk.. 10 hónapja ismerem de november 7-edikán lejött hozzám először,meg most 27-edikéén is lejött hozzám.. :) Nagyon kitartóak vagyunk,nagyon szeressük egymást és nagyon bizunk egymásba :) Minden nap skypolunk 6-7 óra hosszát + facebookon beszélünk..Szóval mi mindig beszélünk kivéve ha alszunk :D :) Nagyon nehéz de kitartunk egymás mellett ..Én 17 L ő 20 F
2014. dec. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A távolság kb. 200 km. Több, mint fél éve vagyunk együtt, hetente vagy kéthetente találkozunk általában. Sajnos csak rövid találkákra volt eddig lehetőségünk, a leghosszabb idő, amit együtt töltöttünk 3 nap volt. Egyébként az első találkozásunk óta nem telt el úgy nap, hogy ne beszéltünk volna egymással valamilyen módon, csetelünk, skype-olunk vagy sms-ezünk.

Segít, ha elfoglalod magad valamivel (munka, tanulás, hobbi, házimunka). Más tanácsot nem tudok adni, én is sokat szenvedek a helyzet miatt...

19L

2014. dec. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!