Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban tapasztaltak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki : kérdése:

Távkapcsolatban tapasztaltak! Ki tudja bírni egy kapcsolat a távolságot? Priviben leírom a konkrét helyzetet.

Figyelt kérdés
2015. febr. 8. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Írhatsz, 2 hetente talizunk a barátnőmmel. 9hónapja vagyunk együtt bírom.
2015. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írj :)
2015. febr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ennyiből elég nehéz lenne megmondani. De a mai világban a technika segítségével áthidalható. Nekem is most egy olyan pasi udvarol, akitől majd 100 km választ el.
2015. febr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 évig volt távkapcsolatom, közel 400 km távolságból...én bírtam ő nem...
2015. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sosem ismerkedem olyan lánnyal aki nem egy városban él velem. Ha ezt megtudom róla, akkor vagy csak alkalmira tartom onnantól jónak, vagy ha ez nem lehetséges, akkor megszakítom az ismerkedést.


Számomra a távkapcsolat hülyeség.

2015. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Márciusban lesz egy éve, hogy távkapcsolatban vagyok. 350km a távolság, de nagyon megéri.

Bármilyen kérdésed van írj nyugodtan!

18/L

2015. febr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez ügyben nekem is kéne segítség,aki gondolja írhat :)
2015. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2000 km, "nyertem" (jogosan kérdezhetitek, no de mégis mit?!:|)
2015. márc. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!