Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jön majd más? Mièrt visel meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jön majd más? Mièrt visel meg ez ennyire ha nem voltam szerelmes?

Figyelt kérdés

Sose ismerkedtem meg senkivel ÉLŐBEN így. A sztorihoz, az együtt töltött időhöz nagyon ragaszkodtam. Nem illettünk, ő végül nem engem akart. Nem voltunk párkapcsolatban.

Én is éreztem hogy nem passzolunk teljesen, de annyira belekapaszkodtam a nyárba, az emlékeimbe, (nem voltam szerelmes) hogy mindent felülírt


Ugye jön majd olyan aki felülírja? Nem akarok màr társkeresőzni, egyszerűen élőben már alig lehet ismerkedni. Annyira aranyos, filmbe illő volt a megismerkedés

Mennyi idő mire túlleszek rajta és elfogadom hogy nem engem keresett mégha az eleje annyira jó is volt?🥹

Úgy érzem megy az időm, de eddig csak egy kapcsolatom volt és borzasztó sok csalódás. Persze, az önvizsgálat része mindig megvan nekem , de most ebben nem volt releváns, hanem a másik fél másféle partnerre vágyik mint kiderült (hónapokig ismerkedtünk)….fáj és jópàr hét eltelt de nem tudok továbblendülni rajtam. Nem ő lett volna életem partnere, de akkor is….fáj hogy nem lett belőle semmi



2023. jan. 24. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem érzése, a valakihez való tartozás érzése hiányzik, nem ez a konkrét személy. Mint, ahogy írtad is "Nem ő lett volna életem partnere, de akkor is….fáj hogy nem lett belőle semmi". Tudatosítsd magadba ezt.

Te magad fogalmaztad meg

"belekapaszkodtam a nyárba, az emlékeimbe, (nem voltam szerelmes)".

Nem ő hiányzik, csak romantizálod ezt az egész sztorit.

2023. jan. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Meg az, hogy végülis nem próbàltuk meg, hónapokig nem láttuk egymást. ( nem akarom kifejteni) Jó érzés volt hogy valakinek kicsit is számítottam akkor, és oda volt értem (akkor)
2023. jan. 24. 13:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az, amikor valaki a szerelembe szerelmes, nem pedig az illetőbe.
2023. jan. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem ő lett volna életem partnere, de akkor is….fáj hogy nem lett belőle semmi"

Figyelj kezdj el erről úgy gondolkodni, hogy te ebben a helyzetben nyertes vagy. Tudod miért? Mert eleve tudod, hogy nem ő lett volna a nagy ő. Ennek tudatában meg annak mégis mi értelme lett volna, hogy összejöttök?


"de eddig csak egy kapcsolatom volt és borzasztó sok csalódás."

Volt egy kapcsid meg akkor volt ő, akiről írsz meg a csalódások. Az agy így működik (sajnos), ugye vannak a szép emlékeknek a helye meg, amit írsz, hogy jó érzés volt, hogy valakinek számítasz. És az agy ezt úgy érzékeli, hogy ez egy fontos emlék, mert azt érezted, hogy számítottál ennek az illetőnek. Még akkor is fel van ertékelődve ennek a jó érzésnek a fontossága, mikor te magad beismered nem ő volt a nagy ő, nem passzoltatok. De ha lett volna több jó érzés különböző személyektől, akkor most azokra is gondolnál és nem korlátozódna most le ez az egész egy személyre. Remélem érted, ahogy leírtam. A jó pár csalódás közt ott van ez a "valakinek számítottál" érzés. Ezért tulajdonítasz ennek olyan nagy jelentőséget. Nem ragozom tovább, csak tudd, ha össze is jöttök se tartott volna sokáig, mivel írod, hogy "nem ő lett volna életed partnere". Majd megleled azt a partnert, akivel érzed a pillangókat ezt meg engedd el. Majd idővel halványulni fog. Nem lett volna értelme úgyse. Azért nem kell lenni senkivel, hogy elmondhasd van valakid.

2023. jan. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából én akartam, és ő is, de egy ponton túl nem tudott szeretni. Sok hónap volt mire megfogalmazódott ez benne. Sok minden zavart benne, de elhesegettem, többre értékeltem a boldogságom illúzióját, hogy valaki jónak, értékesnek látott, sok dolgot megtettünk egymásért, mégse lett az igazi, fáj ez a befejezetlenség. Sokáig nem láttam őt, (lényeg h hazajöttem x idő után) és valami megváltozott a kezdetek óta, és fáj hogy nem sikerült neki sem szerelmesnek lennie belém
2023. jan. 24. 16:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kudarc miatt. Tüske maradt benned.
2023. jan. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"fáj hogy nem lett belőle semmi"

"fáj ez a befejezetlenség"


Mit sajnálsz, hisz most már láthatod, hogy befejeződött, így, hogy nem lett belőle semmi, mert egyszerűen nem voltatok egymáshoz valók.

2023. febr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
Igen jön egy új szerelem.
2023. febr. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Itt en egy viszonzatlan szerelmet latok, neked az hianyzik, ami lehetett volna. Ez valid erzes, lehet ezt is gyaszolni, hiszen igeretesen indult. Minel robb elmenyt szerezz, legyel emberek kozott, ismerkedj. Nem feltetlenul pasizni kell, foleg nem neten. Inakbb baratkozz, legyel elfoglalt. Felul fog irodni az elmeny.
2023. febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!